Wpis z mikrobloga

Ja pierdykam. Pamiętacie tą babe @konsumatumest ? Często opisywała swój poprzedni związek, jaki to on nie jest super, jakiego ma chada itp. Rozstała się z nim i jak małpa po paru dniach już szuka następnego. No wielka miłość, powiedz mi czy ty serio potrafisz się zakochać w kimś w jeden dzień czy po prostu na rachunki nie wystarcza jak pogoniłaś chłopa i szukasz bankomatu co da schronienie? Nikt nie jest w stanie się zakochać w kimś od razu, a Ty chcesz to udowodnić. Jezu ciesze się że jestem facetem, może i mam trudniej o wiele, ale mam swoją godność i nie płacę za nic tzipą. Upokarzające. #rozowepaski #logikarozowychpaskow #przegryw #niebieskiepaski #tfwnogf #zwiazki
  • 27
@littlepieceofheaven: byłego chłopaka bardzo kochałam i wierzyłam w nasz związek i widziałam przy nim swoją przyszłość, dzieci i dom. byłam z nim turbo szczęśliwa i nagle JEB bo dowiedziałam się o wielu kłamstwach, które przez rok wspólnego mieszkania się pojawiały. bardzo szybko się odkochałam jak sobie zdałam sprawę z kim się zadawałam.
@littlepieceofheaven: wynajmuję pokój, bo on został na starym mieszkaniu. bo to ja #!$%@?łam, bo miałam dosyć ruchania w dupsztala, a on chciał mi zrobić na złość i nie chciał się wyprowadzić. jezu, serio. gdybyś wiedział w jakich sprawach mnie okłamywał xDD bo nie, nie chodziło o to, że miał duperkę na boku. było coś ZNACZNIE gorszego. serio.
@littlepieceofheaven: wynajmowaliśmy razem pokój, bo pomimo tego, że on zarabiał dużo to ja nie chciałam być na utrzymaniu rodziców, a nie zarabiam kokosów. więc wynajmowaliśmy jakiś czas pokój żebym nie musiała pracować na 5 etatów. gdyby on się wyniósł to mogłabym sama wynajmować tamten pokój. ale on nie chciał, więc ja #!$%@?łam.