Wpis z mikrobloga

Macie jakieś fajne sposoby na nabijanie km w domu? Nie mam ochoty na kilkunastokilometrowe spacery po 8h pracy. Próbuje fit as, ale rzadko kiedy nabija mi proces i nie wiem jakiej metody najlepiej tam stosować #pokemongo #fitas
  • 16
@Szymekspt: 9.8 km/h co 6 minut. Adventure sync działa tak, że nalicza Ci kroki kiedy apka jest wyłączona. Kiedy poruszasz się do 10km/h to apka Ci "wierzy" że chodzisz, a nie na przykład jedziesz rowerem. Powyżej tej prędkości apka uważa, że przemieszczasz się rowetem/samochodem/#!$%@?, dlatego najlepiej ustawić 9,8km/h. A czas między sesjami to 6 minut, bo jak klikniesz w Fit Asie ten guzik to w google fit (z którego pobierane są
@Techn9cian: Ty mówisz o tym, że jak klikniesz długość sesji 6 minut, to musisz czekać 6 minut, co jest logiczne, ale jak te 6 minut minie to też jest jakieś 20-30% tego czasu jako cooldown potrzebny do odpalenia kolejnego spaceru, chyba że zresetuje apkę
@Techn9cian: Widzę, że już późna godzina mnie dopadła i mózg nie działa jak powinien. Jak klikam na marsz to wyskakuje komunikat "Please wait X minutes" ale nie skojarzyłem tego, że jak apkę wyłączę i włącze to widoczne odliczanie się już nie pokazuje, ale ten cooldown właśnie bierze się z tego, że sesja jest jeszcze nie zakończona, pomimo że odliczania nie ma i wszystko wygląda tak, jakbym mógł rozpoczać kolejny spacer... Eh,