Wpis z mikrobloga

Śmieszy i jednocześnie wkurza mnie to, w jaki sposób media specjalnie podsycają panikę przed #koronawirus
Jeden zdiagnozowany przypadek wystarczy, aby cały kraj pomalować na czerwono - zupełnie jakby całe społeczeństwo zamieszkujące ten region było już zakażone. Na mapie powinno się zaznaczać kropką tylko miejscowości gdzie zdiagnozowano wirusa, a nie oznaczać całe państwa. #ncov2019
źródło: comment_1582894327DrIazS1dRTXCLEV5bVlEX6.jpg
  • 8
@byferdo wyobraź se że ten jeden miał kontakt z innymi przed diagozna. To dobry powód nimku. Tak samo nagłaśnianie ocieplenia klimatu. Twój polski czerep tego nie ogarnia alw uwierz, to dobrze że to nagłaśniają.
@shakerrti1: gdyby był ktoś zakażony w Świnoujściu, to jakie jest prawdopodobieństwo, że zdążył przekazać komuś wirusa w Ustrzykach Górnych? A jeśli już, to niech media będą konsekwentne i pomalują całą strefę Schengen na czerwono.
Jak zaczyna palić się firanka w pokoju, to nie powinniśmy panikować i wzywać straży pożarnej. W końcu pali się tylko kawałeczek tkaniny, co się może stać. Ja mam większy ogień na palnikach ( ͡° ͜ʖ ͡°)