Wpis z mikrobloga

Chciałem się pochwalić jaką fajną pętlę mamy pod Rzeszowem do biegania górek. Całkiem blisko mam w Bieszczady czy Beskid Niski. No ale Beskid Niski to ponad godzina drogi samochodem w jedną stronę, a pętelka jest 15km od centrum miasta w miejscowości Babica.
Pętla ma ok. 900m i ok. 85m w pionie. 2 ścieżki w lesie biegnące równolegle po zboczu góry - jedną do góry, drugą w dół.
Taki bieg anglosaski gdzie na 10km wychodzi łącznie ok. 880m w pionie, o zgrozo xD Kręcenie w kółko jak na stadionie. Najwięcej na raz zrobiłem 48 pętli w grudniu

Trening z dziś, 13 luźnych pętelek rano przed pracą. Było luźno, ale niech Was nie zmyli tempo, przewyższenie robi robotę. Akurat przygotowuję się do biegów górskich, więc mam dobry poligon do treningów :D

#bieganie #ruszrzeszow

Nie będę tagować Rzeszowa żeby nie wołać tysiąca niebiegających osób, ale jak ktoś jest z Rzeszowa i chętny na cioranie po błotku to zapraszam do kontaktu
szczypek45 - Chciałem się pochwalić jaką fajną pętlę mamy pod Rzeszowem do biegania g...

źródło: comment_1583233920CANwXwRuIG4UhcUR1Cd6aR.jpg

Pobierz
  • 6
@matka19002: wygląda dobrze, dzięki wielkie za sugestie!!! Przetestuję i zdam relację
@EleganckieKobietyWPieknychToaletach: jak po starcie w maratonie - lekko zmęczony. Zrobiłem 4 dni wolnego od biegania. Bezpośrednio po biegu byłem zmęczony wydolnościowo, kontuzji w mięśniach brak. Natomiast miałem mega odciski na piętach, do dziś jeszcze mam po nich blizny i dziury w naskórku xD Wrzucam fragment dziennika treningowego po zawodach jak to wyglądało. Tydzień mniejszy kilometraż a potem już powrót
szczypek45 - @matka19002: wygląda dobrze, dzięki wielkie za sugestie!!! Przetestuję i...

źródło: comment_1583252188Yj7jbrXH8Piln0wg7VDPMj.jpg

Pobierz