Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem ze swoją dziewczyną już dobre kilka lat. Przez ten czas przybrałem trochę na wadzę, seksu już prawie nie było (wiadomo, moja wina, nie pociągałem jej już jak dawniej) oraz pojawiły się problemy ze zdrowiem (ciśnienie) i kondycją. Postanowiłem się za siebie zabrać bo nie chciałem być brzydką kluchą do końca krótkiego życia, która nieustannie tyje. Zacząłem chodzić na siłownię, trzymać się diety, zrzuciłem już prawie 30 kg. Do tego zainteresowałem się dbaniem o włosy, skórę, dobieraniem ubrań by wyglądać dobrze. W końcu czuję się ze sobą lepiej. Kochamy się częściej niż kiedyś. Ale tu pojawia się problem - ona aktywnie mnie zniechęca do tej przemiany. Narzeka, że zaraz stanę się napakowanym karkiem przez siłownię, choć jej tłumaczę, że bez sterydów i kilku lat ćwiczeń taki się nie zrobię. Co chwila podsuwa mi słodycze, namawia na Mc Donalds i KFC (choć sama jest chuda) i komentuje, że dbam o siebie jak gej. Stąd pytanie - czy ona jest pierd*lnięta?

#zwiazki #seks #odchudzanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
  • 78
Wszystkie swoje dziewczyny próbowałem namawiać na jakąś aktywność fizyczną, ale może z dwiema tylko się udało, że chwilę ćwiczyły. Obecnie mało kobiet o siebie dba.


@dawid-adamsky: to w sumie bardzo ladnie widac jak sie popatrzy na polki. Startowo mozna znalezc ladne polki w powodu genow, ale kolo 25-30 roku zycia, kiedy zmienia sie metabolizm i przyzwyczajenia zaczynaja miec wieksza role niz geny, nagle staja sie strasznie ulane ( ͡° ͜
@DryfWiatrowZachodnich powiem Ci, że u młodszych też to widać. Jeszcze niektóre jak mają te kobiece kształty to wyglądają dobrze i nie potrzebują zbyt dużo pracy nad sobą. Mamy też właśnie szczupłe z potencjałem na naprawdę świetną sylwetkę, tylko dupy płaskie i płacz wiecznie, że "muszę coś ze sobą zrobić", "muszę zacząć ćwiczyć". Tylko na gadaniu się konczy. Dodam jeszcze, że jak powiesz lasce magiczne "jedziemy do Maca", to jej dosłownie #!$%@?. W
Naturalna reakcja kobiet. Boi się że znajdziesz sobie jakąś inną i dlatego tak robi. Słyszałem o badaniach z których wynikało że kobiety w związkach próbują utuczyć swojego partnera. Właśnie po to żeby spadła jego wartość na rynku matrymonialnym. To daje jej poczucie bezpieczeństwa.


@Qwadrat: A potem same narzekają że facet utył. #logikarozowychpaskow
Naturalna reakcja kobiet. Boi się że znajdziesz sobie jakąś inną i dlatego tak robi. Słyszałem o badaniach z których wynikało że kobiety w związkach próbują utuczyć swojego partnera. Właśnie po to żeby spadła jego wartość na rynku matrymonialnym. To daje jej poczucie bezpieczeństwa.


@Qwadrat: Równocześnie sama go porzuci, gdy pojawi się w zasięgu coś lepszego. Cóż. Natura.