Wpis z mikrobloga

#2019ncov #koronawirus #polska #epidemia #gruparatowaniapoziomu

Moja dziewczyna postanowila zrobic spolszczenie popularnej grafiki z symptomami koronawirusa, zeby dotrzec do ludzi ze starszego pokolenia. Bierzcie, wklejajcie na januszowe grupy, drukujcie papierowe wersje i dawajcie je dziadkom i babciom. Zrodlem jest WHO, wiec merytoryka zachowana, a latwiej pomoze ludziom wstepnie zdiagnozowac czy powinni dzwonic na zakazne oddzialy.
źródło: comment_15841172228akT3LDmt6Zr8PpFTp9VvD.jpg
  • 76
@stefan-dzierzynski: eeeee wedle tego obrazka miałem wszystkie objawy koronawirusa. Wcześniej niż wybuchła ta panika w mediach. Najpierw myślałem, że to zwykłe przeziębienie i jak po tygodniu stosowania leków bez recepty poszedłem do lekarza, a potem l4. Teraz wszyscy panikują, a mi się kończy drugi tydzień chorobowego, który sobie przedłużyłem kolejnym, bo w sumie mogłem się zarazić w robocie czymś innym niż grypa, a chory nie bede chodził i sprejował wirusem na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Blaskun: kurła panje, przez takich jak ty to on nie zarobi kurła, narażasz pracodawce na stratę pinionrzguw i se do tego choroby wymyślasz kurła, kiedyś to się do roboty chodziło jak człowiek miał 40 stopni, a teraz pokaszle trochę i już 2 tydnie l4, kurła.
@UczesanyPedryl: O kant dupy mozna rowniez potluc twoje madrosci ze nie mozna odroznic od kataru, skoro na grafice masz jak byk zaznaczone ze przy covid katar wystepuje rzadko. Jak masz lepszy sposob rozpoznania bez konsultacji lekarskiej i badania niz wytyczne i wskazowki WHO to podziel sie. Docenimy wszyscy %)
@stefan-dzierzynski: Typie, ta grafika jest jedynie wskazówką, a nie dokładnymi wytycznymi z serii ''masz takie objawy i #!$%@?, to na pewno koronawirus''. Masz przedstawione objawy, które nie należą do najgroźniejszych, a jednocześnie jakaś część osób umiera podłączona do respiratora. Im też powiesz, że powinni mieć takie objawy jak z grafiki i w takim samym nasileniu? Każdy chorobę przechodzi inaczej i on ma rację, że ciężko odróżnić od zwykłego kataru, gdzie poszczególne
@camelopardalis: najpierw bagatelizowali koronę w oficjalnych komunikatach. No i to ich nauczanie masturbacji małych dzieci... szef who ten murzyn to jest były główny działach stowarzyszeń wojującego komunizmu w Afryce. Oni są zideologizowani
@stefan-dzierzynski: Pierdoły, czyli co... mając w sobie koronawirusa nie można automatycznie mieć kataru, tak? Przyjdzie pacjent z kaszlem, duchosciami, temperaturą i katarem to go odeślą do domu mówiąc że to nie wirus tylko dlatego bo ma katar? Do dupy z taką infografiką.

@Szamotowy_Marian: dokładnie....