Wpis z mikrobloga

#2019ncov #koronawirus #polska #epidemia #gruparatowaniapoziomu

Moja dziewczyna postanowila zrobic spolszczenie popularnej grafiki z symptomami koronawirusa, zeby dotrzec do ludzi ze starszego pokolenia. Bierzcie, wklejajcie na januszowe grupy, drukujcie papierowe wersje i dawajcie je dziadkom i babciom. Zrodlem jest WHO, wiec merytoryka zachowana, a latwiej pomoze ludziom wstepnie zdiagnozowac czy powinni dzwonic na zakazne oddzialy.
stefan-dzierzynski - #2019ncov #koronawirus #polska #epidemia #gruparatowaniapoziomu
...

źródło: comment_15841172228akT3LDmt6Zr8PpFTp9VvD.jpg

Pobierz
  • 76
@stefan-dzierzynski: eeeee wedle tego obrazka miałem wszystkie objawy koronawirusa. Wcześniej niż wybuchła ta panika w mediach. Najpierw myślałem, że to zwykłe przeziębienie i jak po tygodniu stosowania leków bez recepty poszedłem do lekarza, a potem l4. Teraz wszyscy panikują, a mi się kończy drugi tydzień chorobowego, który sobie przedłużyłem kolejnym, bo w sumie mogłem się zarazić w robocie czymś innym niż grypa, a chory nie bede chodził i sprejował wirusem na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Blaskun: kurła panje, przez takich jak ty to on nie zarobi kurła, narażasz pracodawce na stratę pinionrzguw i se do tego choroby wymyślasz kurła, kiedyś to się do roboty chodziło jak człowiek miał 40 stopni, a teraz pokaszle trochę i już 2 tydnie l4, kurła.