Wpis z mikrobloga

#2019ncov #koronawirus #polska #epidemia #gruparatowaniapoziomu

Moja dziewczyna postanowila zrobic spolszczenie popularnej grafiki z symptomami koronawirusa, zeby dotrzec do ludzi ze starszego pokolenia. Bierzcie, wklejajcie na januszowe grupy, drukujcie papierowe wersje i dawajcie je dziadkom i babciom. Zrodlem jest WHO, wiec merytoryka zachowana, a latwiej pomoze ludziom wstepnie zdiagnozowac czy powinni dzwonic na zakazne oddzialy.
stefan-dzierzynski - #2019ncov #koronawirus #polska #epidemia #gruparatowaniapoziomu
...

źródło: comment_15841172228akT3LDmt6Zr8PpFTp9VvD.jpg

Pobierz
  • 76
  • Odpowiedz
@camelopardalis: najpierw bagatelizowali koronę w oficjalnych komunikatach. No i to ich nauczanie masturbacji małych dzieci... szef who ten murzyn to jest były główny działach stowarzyszeń wojującego komunizmu w Afryce. Oni są zideologizowani
  • Odpowiedz
@stefan-dzierzynski: Pierdoły, czyli co... mając w sobie koronawirusa nie można automatycznie mieć kataru, tak? Przyjdzie pacjent z kaszlem, duchosciami, temperaturą i katarem to go odeślą do domu mówiąc że to nie wirus tylko dlatego bo ma katar? Do dupy z taką infografiką.

@Szamotowy_Marian: dokładnie....
  • Odpowiedz
@stefan-dzierzynski czyli w połowie lutego 100% przechodziłem koronawirus jesli wierzyć w tę grafikę. Uczucie objętości płuc na 30% a u mojej kobiety z 10%. Przewrócenie się na bok na łóżku to byl dla niej wysilek jak maraton a dla mnie wchodzenie po schodach. Jakoś dwa - trzy etapy byly i bylem zdziwiony właśnie ze ani kataru ani kichania i ból mięśni slaby bardzo. Kaszlałem jak #!$%@?. I gorączka pod 39 mimo końskich
  • Odpowiedz
Miło, że Twoja dziewczyna chciała zrobić cokolwiek dla dobra innych, ale wg mnie takie testy są o kant dupy. Intepretacja jest całkowicie subiektywna i ktoś może sobie napytać biedy jeśli przechodzi nCoV lekko i do tego jednocześnie się przeziębił. Stwierdzi, że weźmie coś na katar i zamiast do szpitala pójdzie do biedronki. Poza tym, gdyby to miało jakikolwiek sens i wartość diagnostyczną, to zespoły badawcze opracowujące testy na korona mogłyby se pójść
  • Odpowiedz