Wpis z mikrobloga

Tak od kilku dni w dobie epidemii wygląda twitter redaktora naczelnego jednego z największych tygodników politycznych w kraju. W czasie gdy większość dziennikarzy czy to z lewa czy z prawa stara się tonowac nastroje u niego trwają seanse nienawiści. Wstyd,że ten człowiek cokolwiek znaczy w polskim dziennikarstwie.

#neuropa #4konserwy #koronawirus #covid19
Dobryszpieg - Tak od kilku dni w dobie epidemii wygląda twitter redaktora naczelnego ...

źródło: comment_1584263017DbwCJI90JHrV6P53htCtUb.jpg

Pobierz
  • 23
co wiecej, wydaje mi sie, ze gdyby rzadzila opozycja w #!$%@? wszystko by bylo otwarte dalej, granice, szkoly. Dlczego? Bo na zachodzie tez pootwierane, a to co robi zachód jest najlepsze i najmądrzejsze. My zaściankowi panikarze nie bedziemy sie osmieszac i zamykac granic naszego ciemnogrodu. Nie lubie PiSu ale takie mam zdanie ze tak by to wygladalo


@tonietytoja:

Polska słusznie nie zakupiła szczepionek przeciwko grypie A/H1N1, nie ulegając w tej kwestii
co wiecej, wydaje mi sie, ze gdyby rzadzila opozycja w #!$%@? wszystko by bylo otwarte dalej, granice, szkoly. Dlczego? Bo na zachodzie tez pootwierane, a to co robi zachód jest najlepsze i najmądrzejsze. My zaściankowi panikarze nie bedziemy sie osmieszac i zamykac granic naszego ciemnogrodu. Nie lubie PiSu ale takie mam zdanie ze tak by to wygladalo


@tonietytoja: zajebiście, zastosowałeś ze 2 obecnie niezwykle popularne zagrania propagandy pisowskiej.

- "super, że
@tonietytoja: no super zasłona dymna, właśnie po to się mówi, że się nie lubi Pisu, żeby argumenty wydawały się bezstronne ( ͡° ͜ʖ ͡°), w rzeczywistości to papka propagandowa, co tu uskuteczniasz i to o silnym zagęszczeniu
@ajuto00: Nie wiem co "się mówi" i mam to szczerze w dupie. Nie głosowałem na PiS i nie zamierzam, ale przyznaje się bez bicia, że akurat tę jedyną decyzję PiSu (zapisz to sobie na boku @ajuto00) o ostrej prewencji uważam za sensowną i w pełni popieram.

P.S. Masz ciekawą, ale mocno niedojrzałą definicję propagandy.
@tonietytoja: Nie znam się na nowoczesnej propagandzie, widać masz w tym o wiele większe doświadczenie ode mnie. Nawet z tym nie dyskutuję.

decyzję [...] o ostrej prewencji uważam za sensowną i w pełni popieram.


@tonietytoja: Spoko, tylko co to za ostra prewencja, gdzie ludzie wracający z ognisk zapalnych są kierowani na kwarantannę, która polega na tym, że odsyła się ich do domu i raz dziennie służby sprawdzają czy jest w