Wpis z mikrobloga

@Bodzias1844 nadkola zrobione, bo już chrupała ruda sz.. Wzialem takie, bo poczytałem trochę na MitsuManiakach, ja dużo jeżdżę po mieście, masa torowisk. Trzeba wziąć kompromis komfortu i wyglądu

@ManiacTeam wiem, że nie każdemu się podoba, ale różnie bywa z gustami Mirku
@Bust4: myślałem ze galanty już wyginęły, bo od kilku lat żadnego nie widziałem, a tu prosz... jest okaz i to nawet bez rudej szmacicy. Niemiec pod kocem trzymał? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Bust4: super auto, prawie takie kupilem z 5 biegowym automstem, ogromnym szyberdachem skora i kiera nardi torino z drewnem. Troche do dzis zaluje ze go nie wzielem, ale rdza powoli dojezdzala przednie kielichy i sie tego osralem. Jak Ci sie nim smiga? Jakies wady?
@nadrat24 auto mam prawie od roku. Ma ono wady i zalety, jak każde. Jeżeli chodzi o to co piszesz, to 5 biegowy automat? Mówisz o Legnumie / Vr4?

No więc tak, jeżeli chodzi o wady:

- brak mocy
- słabe wyciszenie
- w porównaniu do konkurencji trochę za bardzo zalatuje latami 90
- trochę rdzewieje
- jakiekolwiek klocki kupisz, na 99% będą piszczeć przy hamowaniu na prędkościach parkingowych

Jeździ się świetnie i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bust4: 5 biegowe automaty tam byly normalnie w galantach z zwyklym 2.5 v6. Invecs ii to sie chyba nazywalo i bylo o tyle bajeranckie ze skrzynia uczy sie twojego stylu jazdy. Malo mocy z tej v6? Przy jakich predkosciach glosno i jakie obroty z ciekawosci przy predkosciach przelotowych? Super auto, i ciagle za mna chodzi ale ta rdza sprawila ze skonczylem z laguna 2 2.0 turbo