Wpis z mikrobloga

Wiecie kto jest gorszy od tzw. madek 500+?

To ludzie chorzy psychicznie na punkcie zwierząt.

Bądź dziewczyną. Miej kota. Zwiąż się z facetem, który ceni sobie czystość, porządek i pachnące mieszkanie.
Zamieść wpis na mirko o swojej sytuacji. I przychodzi chora psychicznie kocia dzbanica pic rel, którą nawet opka uważa za skrzywioną.

Skąd się tacy ludzie biorą? Jak nie lubisz zwierzątek to od razu jesteś chorym psychicznie psychopatą (pleonazm zamierzony) który jest seryjnym mordercą.

Ludzie posiadający kota zawsze twierdzą że ich kot jest wychowany i nie chodzi po blatach w kuchni. Chodzi, jak tego nie widać. Sra do kuwety, potem to zagrzebuje swoimi łapami. A potem tymi samymi łapami chodzi po blatach w kuchni, gdzie przygotowuje się jedzdnie. Smacznego.

A co jeśli ja lubię zwierzęta, a wręcz je kocham? Pod warunkiem że są na moim talerzu.

#bekazpodludzi #kociara
Viarus_ - Wiecie kto jest gorszy od tzw. madek 500+?

To ludzie chorzy psychicznie na...

źródło: comment_1584864425VrH3RHzjq8Kgj6bIFcvrm4.jpg

Pobierz
  • 264
@Viarus_: ale ona akurat ma rację. Różowa wzięła kota i jest za niego odpowiedzialna. Jeśli jej chłopakowi kot się nie podoba, to po prostu nie mogą być razem.

A że niebieski nie lubi kotów ¯\_(ツ)_/¯ ma do tego pełne prawo. Chociaż oczekiwanie że ktoś pozbędzie się starego kota to xD Kto go #!$%@? weźmie. Sam wiedział że wchodzi w bagno. To jak ktoś, kto wziąłby karynę z dzieckiem (ojciec sebix) z
@1pikoFarad: nikt starego kota nie uśpi, dlatego że jest stary, ale zdrowy. Poza tym zabijanie zdrowego zwierzęcia, którego traktowało się jak członka rodziny xD Takich ludzi powinno się leczyć, bo muszą mieć zaburzenia.

odda komus


@1pikoFarad: kto go weźmie?

Od kiedy Wierzę jest nad człowiekiem?


@1pikoFarad: a kto mówi że jest. Ale jeśli człowiek już je bierze to niech weźmie odpowiedzialność za nie. Ja tak zawsze wolałem psy niż
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@1pikoFarad: nikt starego kota nie uśpi, dlatego że jest stary, ale zdrowy. Poza tym zabijanie zdrowego zwierzęcia, którego traktowało się jak członka rodziny xD Takich ludzi powinno się leczyć, bo muszą mieć zaburzenia.


odda komus


@1pikoFarad: kto go weźmie?


Od kiedy Wierzę jest nad człowiekiem?


@1pikoFarad: a kto mówi że jest. Ale jeśli człowiek już je bierze to niech weźmie odpowiedzialność za nie. Ja tak zawsze wolałem psy niż