Wpis z mikrobloga

  • 629
Wiecie kto jest gorszy od tzw. madek 500+?

To ludzie chorzy psychicznie na punkcie zwierząt.

Bądź dziewczyną. Miej kota. Zwiąż się z facetem, który ceni sobie czystość, porządek i pachnące mieszkanie.
Zamieść wpis na mirko o swojej sytuacji. I przychodzi chora psychicznie kocia dzbanica pic rel, którą nawet opka uważa za skrzywioną.

Skąd się tacy ludzie biorą? Jak nie lubisz zwierzątek to od razu jesteś chorym psychicznie psychopatą (pleonazm zamierzony) który jest seryjnym mordercą.

Ludzie posiadający kota zawsze twierdzą że ich kot jest wychowany i nie chodzi po blatach w kuchni. Chodzi, jak tego nie widać. Sra do kuwety, potem to zagrzebuje swoimi łapami. A potem tymi samymi łapami chodzi po blatach w kuchni, gdzie przygotowuje się jedzdnie. Smacznego.

A co jeśli ja lubię zwierzęta, a wręcz je kocham? Pod warunkiem że są na moim talerzu.

#bekazpodludzi #kociara
Viarus_ - Wiecie kto jest gorszy od tzw. madek 500+?

To ludzie chorzy psychicznie na...

źródło: comment_1584864425VrH3RHzjq8Kgj6bIFcvrm4.jpg

Pobierz
  • 264
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
Wiecie kto jest gorszy od tzw. madek 500+?

@Viarus_: tacy jak Ty, zawsze mający wiele do powiedzenia gdy nikt ich nie pyta.
  • Odpowiedz
a co jeśli ja lubię zwierzęta, a wręcz je kocham? Pod warunkiem że są na moim talerzu.


@Viarus_: xDDDD co za dzban

To na wykopie panuje jakieś supisko ludzi przeciw zwierzętom. Twój wpis to tylko potwierdza.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Viarus_: @JakovKarnic: opka jest po prostu naiwna i pisała głupoty. Wieje od niej niezaradnością życiową i brakiem dojrzałości.

Mimo wszystko pani ze zdjęcia ją pobiła tym co napisała. To co napisała jest nienormalne.¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@1pikoFarad: Zwierzęta są inteligentne, mają uczucia i usypianie ich kiedy są zdrowe to zwykłem morderstwo. Człowiek wcale nie jest lepszy od kotów czy psów - to, że rozumiemy nieco więcej nie stawia nas w roli bogów. Rozumiem oddwac kota z waznych powodow, na przyklad ze wzgledu na alergię, ale i tak trzeba znalezc mu dobry dom, a nie uspic albo zostawic zawiazanego w worku. Nie masz za grosz empatii do innych
  • Odpowiedz
@Viarus_: @JakovKarnic: sprawa jest do wyjaśnienia między tą parką, a nie nami. Ona musi się zdecydować czy woli kota czy nowego faceta, on też ma wybór: albo zaakceptuje kota albo się rozejdą. Nie nasza sprawa jak zrobią, to ich życie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 7
@OCIEBATON ale przeciez opka napisala, ze facet od poczatku nie akceptuje kota. To gdzie ja sie zesralem?

@szalonyonanista tak bardzo to, znam to ze swojej autopsji. Moja pierwsza dziewczyna sobie przygarnela kota. Jakiego ona #!$%@? dostala na jego punkcie... a ze byla z wiejskiej rodziny, w ktorej byly jakies dziwne uklady, to na poczatek sypala mu do kuwety piach, bo jeszcze nie pracowala i nie miala pieniedzy na jakis zwirek czy co
  • Odpowiedz
@Viarus_ przeczytaj dokładnie jak chłopak OPki się do niej zwraca, czego od niej wymaga i do czego ją zmusza. Chociażby do tego by zamykała kota, którego kocha w innym pokoju. Ten człowiek jest chory i nie rozumie, że zwierzęta też mają uczucia. Ma upośledzoną empatię. Wszystkie te jego argumenty są na siłę i zwyczajnie głupie tylko po to by miał się do czego #!$%@?ć. I to wcale nie musi być kot. Jak
  • Odpowiedz