Wpis z mikrobloga

  • 133
#heheszki #koronawirus #religia #bekazreligii #polska #bekazkatoli

A czy wy wiecie, że te tysiące osób odmawiających teraz różańce, zdrowaśki czy inne błagalne modły o ustąpienie pandemii w swoich domach do swojego bóstwa, za jakiś czas napisze, że jej zanik to właśnie ich zasługa i będą za to dziękować swojemu bóstwu... ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Kempes - #heheszki #koronawirus #religia #bekazreligii #polska #bekazkatoli

A czy wy...

źródło: comment_1585037825HQ6q8dOKtywSWFJNkU4Iwq.jpg

Pobierz
  • 21
@Kempes: W czym problem?! Mamy wolność wyznaniową więc jeśli się nie modlisz, to nie krytykuj ludzi którzy to robią! Ludzie Ci odmawiają różańce w domu, nie w kościele, więc i do tego nie można się przyczepić. Mamy ciężki czas, dla niektórych wiara w Boga jest czymś co po prostu nie pozwala zwariować z tego strachu, z niepewności.. Nie rozumiem jak można tak pluć jadem! Ktoś Ci przystawia broń do głowy, żebyś
@Kempes myślę, że bardziej należy się martwić o te dziesiątki tysięcy osób które wróciło i nadal wracają z zagranicy, niż o katolików którzy w znakomitej większości w niedzielę nie poszli na msze.. pozostali w domach.
@Miroslaw_juz_nie_suchoklates wierzę w siebie, lecz bez Boga sama wiara w siebie nie wystarczy, po drugie nie uważam, że Kościół na mnie zarabia kokosy (o podatki - niech martwią się rządzące ekipy, powinno to być uregulowane, a parę już składów rządzących było od lat 80tych) jak chcę to daję ofiarę, nie chcę to nie daję, po trzecie wiara katolicka nie polega na spektakularnych rzeczach jak napisałeś typu- zakopię się na pustyni i Bóg
@Alien123: Nie miałbym problemu z wiarą w te bzdety, gdybym przez ostatnie 20lat z hakiem nie przeczytał wielu prac historycznych, które obnażają tą waszą religię, jako największe oszustwo w historii ludzkości. Wierz sobie w co chcesz, ale jeśli zagłębisz się w historię żydowskich bajek, ktore nawet same w sobie poza wymyśloną przez żydów historią o Mojżeszu są plagiatem mitów sumeryjskich, będziesz bardzo rozczarowany tym, jak nieomylny, "święty" kościół robi cię w
@Miroslaw_juz_nie_suchoklates

Dokładnie, każdy może wierzyć w co zechce, skoro ateiści nie wierzą w mojego Boga to dlaczego tak próbują zwalczać/naprostowywać/ośmieszać moje myślenie o zbawieniu w katolickiej wierze? Co mogą zaoferować lepszego niż zbawienie?
Jestem niewyedukowanym ciemnogrodem, wyznawcą bajek, farmazonów, ale cieszę się że ateiści poświęcają czas na naszą wiarę, badanie pism czy też KKK. Doceniam to.

Zawsze zastanawiało mnie czym jest ten cały ateizm, aby wyjaśnił to prawdziwy rasowy ateista, bez odnoszenia