Wpis z mikrobloga

@TetraHydroCanabinol: czytając jaki to jest dobry serial spróbowałem oglądnąć i totalnie się od niego odbiłem. humor totalnie nie w moim stylu a ten ich szef był nieśmieszny i żenujący. nie rozumiem co zabawnego jest jak robił swoich pracowników w #!$%@? i wszyscy wychodzili smutni.
  • Odpowiedz
@MPXD: widziałem pierwszy sezon

ale od połowy 3 sezonu się wciągnełam


jeśli muszę czekać aż do 3 sezonu żeby zaczęło się robić ciekawie to coś tu jest nie halo :)
  • Odpowiedz
@Bonwerkz: pierwszy mi akurat też się podobał w miarę, chociaż wtedy myślałam że jest po prostu ok. Ale dużo osób narzeka na pierwszy więc napisałam. Prawda jest też taka że dużo zyskujesz jak już poznajemy bohaterów. Nie ze złośliwości ani potrzeba udowodnienia że to co lubię jest najlepsze, ale dla mnie to był świetny serial i zapamiętam go na długo, więc jak mogę polecać dać drugą szansę, to będę.
  • Odpowiedz
@MPXD: Dokładnie tak było ze mną, ledwo przebrnąłem przez pierwszy sezon przez Micheala a pod koniec 7 łzy same napływały do oczu. #!$%@?, niedawno go skończyłem po raz 7 ale jak jest rocznica to czemu #!$%@? by nie poświętować? xD
  • Odpowiedz