Wpis z mikrobloga

Jakie to jest ohydne, że jeśli włączysz TVP, to dowiesz się wszystko jest zajebiście, Polska robi najwięcej testów, mamy spadek zachorowań, a opozycja chce mordować Polaków. #!$%@? jak można zaakceptować finansowanie takiego szamba z pieniędzy publicznych. Przecież to jest Korea Północna. Zaraz się dowiemy, że w Polsce nie ma nowych przypadkó.
#koronawirus
  • 98
  • Odpowiedz
@SzybkieSondy:

Zasugeruj swoim mocodawcom, żeby znowu poszczuli lekarzy i rezydentów, którzy walczyli o wyższe środki na służbę zdrowia. Czy jak sugerowała TVPis, o środki na drogie podróże i kawior xD....

Nie muszę bo lekarze i rezydenci przynajmniej te środki dostali w przeciwieństwie do poprzedników. a jeśli chodzi o szczucie to zapytaj Arłukowicza - jest w tym ekspertem
https://www.wprost.pl/kraj/10233706/bartosz-arlukowicz-ukarany-sad-lekarski-wydal-wyrok-w-sprawie-bylego-ministra.html
  • Odpowiedz
Nie mam wpływu na to że każda partia rządząca przejmuje sobie media.


@ediz4: nie przypominam sobie, żeby poprzednio rządzące ekipy pozwalały sobie na prowadzenie takiej propagandy w TVP. Jasne - zawsze w trochę lepszym świetle przedstawiano ekipę rządzącą, ale obecna TVP to już nawet na poziomie szamba nie jest. Bo 2 mld zł ROCZNIE przez najbliższe 5 lat(dodatkowa kasa zatwierdzona przed Andrzeja 'Długopis prezesa' Dudę) pójdą na takie cuda:
damw - > Nie mam wpływu na to że każda partia rządząca przejmuje sobie media.

@edi...
  • Odpowiedz
Jakie to jest ohydne, że jeśli włączysz TVP, to dowiesz się wszystko jest zajebiście, Polska robi najwięcej testów, mamy spadek zachorowań


@SzybkieSondy: gorzej ze to uspokaja januszy przez co łażą zarażają i się nie przejmują chorobą
  • Odpowiedz
@damw: A jakie ma znaczenie jakie jest natężenie skoro to problem systemowy. Jakby propaganda była bardziej lajtowa to byś już napisał że jest ok?

Bo 2 mld zł ROCZNIE przez najbliższe 5 lat(dodatkowa kasa zatwierdzona przed Andrzeja 'Długopis prezesa' Dudę) pójdą na takie cuda:....

I pałowanie do 2mld - typowe. Powiedz mi co jest na tym filmie propagandowego?
  • Odpowiedz
A jakie ma znaczenie jakie jest natężenie skoro to problem systemowy. Jakby propaganda była bardziej lajtowa to byś już napisał że jest ok?

jak była mniej natarczywa, to nie pisałem nic. Ale obecne szambo mi po prostu przeszkadza. Z jednej strony jawnym pluciem w twarz osobom myślącym, z drugiej strony finansowaniem tego szamba tak gigantycznymi pieniędzmi, które by można przeznaczyć na inne cele. Za poprzedników TVP nie dostawała tak gigantycznych dopłat.

I
  • Odpowiedz