Wpis z mikrobloga

Jak wielkimi idiotami są pracownicy żandarmerii wysłani do wystawiania mandatów na teren myjni?

Mycie auta to też czynność "higieniczna" i środki myjące mają właściwości dezynfekujące. Auto nie może mieć też brudnych tablic rejestracyjnych. Widoczność przez szyby nie może być ograniczona brudem. To samo tyczy się lamp. Na klamkach nie można mieć gołębiego guano. Można wymyślić jeszcze dziesiątki innych powodów, dla których umycie auta jest niezbędne.

Jeszcze te mendy pochodziły bez żadnego zabezpieczenia twarzy do kolejnych ludzi.

#koronawirus #polska #prawo #wojsko
DOgi - Jak wielkimi idiotami są pracownicy żandarmerii wysłani do wystawiania mandató...

źródło: comment_1586027152yNWawbwviN6nGQ5XciQ5bR.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
uwazasz, ze to ich wina i powinno sie ich obrazac, czy tych ktorzy wydali im takie rozkazy?


@bolec_po_boku: czy to prowokacja, abym użył argumentum ad Hitlerum i przez to przegrał dyskusję? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@DOgi: toś odpowiedzial ( ͡° ͜ʖ ͡°)
pytam czy winny jest ten, kto wykonuje rozkaz (przy czym boi sie o swoja przyszlosc w przypadku sprzeciwu, tu masz moja opinie), czy ten kto wydal ten rozkaz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DOgi: przy okazji wpisów jak ten można elegancko odsiać niewolników od wolnych ludzi. Zawsze się dziwiłem dlaczego ludzie w PRLu i stanie wojennym się nie buntowali. Teraz już wiem. Strach i bycie potulnym baranem. Władza zabrania myć samochodu, bo wirus? Niewolnik na poczekaniu wymyśli 5 powodów, dla których przyklaśnie temu pomysłowi.
  • Odpowiedz
@DOgi: bierzesz dane nadgorliwca i uprzejmie donosisz do prokuratury, że klient dokonał przekroczenia uprawnień. FAQ na gov.pl ani tym bardziej rozporzędzenie wora pod oczami nie daje mu uprawnień do karania za mycie auta.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@DOgi: kolega pracujący w wojsku (mądry gość), po pierwszym roku studiów na wojskowej uczelni powiedział, że ŻW to najgorsze tłuki i ogon inteligencji wojska :D
  • Odpowiedz