Wpis z mikrobloga

Komedia.
Jechałem autem zatrzymała mnie #policja z żołnierzem nie wiem czy to WOT czy normalna armia. Jechałem z córką (roczną), która jak ma problemy z zaśnięciem usypia w foteliku po przejechaniu dosłownie kilometra. Dostałem pouczenie bo stwierdzono, że mogę jechać tylko do sklepu. Trochę się Panowie pogubili gdy poprosiłem o podstawę prawną ale trochę bardziej miałem wrażenie pokazano niby przypadkiem na broń chyba żebym się przestraszył xD
No nic jak Wy się zgadzacie żeby coś takiego było płacone z podatków to pozdro!!

#koronawirus #policja #polska ##!$%@?
  • 38
@bazylczuk: nie mam na myśli Opa, różowa ma jechać na rozmowę o pracę na tygodniu i się zastanawiam czy nie będą jej robić problemów no ale na stronie ministerstwa teraz sprawdziłem i w celach zawodowych nadal można podróżować.
@Pan-K: w celach zawodowych można podróżować, nie mają prawa robić jej problemów. Dla świętego spokoju wyposaż różową w odpowiedni paragraf czy jak rząd tam to sobie nazwał by mogła podać upierdliwemu policjantowi gdy będzie się czepiał. Wątpię jednak by w tygodniu robili takie łapanki, to w weekendy ludzie zazwyczaj nie pracują, więc jest to sensowne.
@bazylczuk: poproszę szanownego nie-młota o przedstawienie własnej wizji planu na obecną sytuację. Kluczowe kwestie to a) do kiedy siedzimy wszyscy w domach (oczywiście nie mówię o konkretnej dacie, raczej o sytuacji, ciągu przyczym i skutków) oraz b) co potem, kiedy społeczeństwo bez wcześniejszej szansy przejścia choroby wyruszy na miasto. Bo przecież, ze względów ekonomicznych i psychologicznych nie możemy siedzieć w domu szacunkowe 2 lata potrzebne na opracowanie i wprowadzenie szczepionki. Sam