Wpis z mikrobloga

Czytam i nie dowierzam... Sławina miał rację? Co wy tu wogole za śmieci #!$%@?? Mało szotów robiliście? Mało akcji montowaliście? Wyzywanie kogoś od zjebow, #!$%@?, cip, impotentow..nabijabnie sie, ze nie zna angielskiego itp.. A u Anki wyzywanie go od rasistów, diabłow, zmieszanie jego fanów z gownem... Czy wy już wszystko zapomnieliście? Zwykle chorągiewki, które Kamil rozczarował, bo nie jest takim jakim byście chcieli.. I nigdy nie będzie!!! O niektórych sprawach nie macie pojęcia, a wysuwacie osąd! Cóż ruszył wam się tag niewątpliwie! Znaleźliście sobie kolejna ofiarę..nie jestem w stanie pojąć jak można być tak chwiejnym, i jak można pod wpływem ogółu od razu rzucać mięsem w człowieka. Człowieka, który jakby nie było dał wam ogrom rozrywki i emocji podczas tych trzech miesięcy.i taaak.. Zróbcie kolejną Winę Kamila.. tym razem czepiając się już nie tylko tego, że nie podoba wam się jego kontent na Ig, ale obracając niektóre fakty, które były niezaprzeczalne podczas BB.. I możecie mnie teraz pojechać, mam to gdzieś, z niejednymi hejterami się mierze.. Ale pomyślcie sobie... Czy naprawdę tak łatwo być choragiewką......?! #goodmorningoodnight
#bigbrother
  • 6
  • Odpowiedz
@kimi38: Nie jestem chorągiewką- moje zdanie na jego temat jakie było takie jest. Nie było najlepsze a teraz jest może trochę gorsze. Emocje dawał- fakt, lecz nie zawsze te emocje były dobre. To,że ktoś zmienił zdanie i przyznaje się do błędnego postrzegania nie oznacza zresztą, że jest chorągiewką. W programie można sobie było na pewne rzeczy przymknąć oko, mogło pewne zachowanie bawić. Ale życie to nie BB. A jemu się wydaje,ze
  • Odpowiedz
@kimi38: Nie, zbok i Anka nie są spoko. I nie, nikt nie jest rozczarowany, bo Kamil nie jest taki czy sraki. Zrobił show i elo ale #!$%@?, jak ktoś tego #!$%@? posłucha, wyjdzie, zarazi sie i umrze to już #!$%@? nie będzie śmieszne. Robienie sobie jaj i bagatelizowanie największego dramatu jaki dotknął ludzkość od IIWŚ to jest #!$%@? SZCZYT żenady i upadku rozumu. Pluje na tego psychopatę bo coś czego nienawidzę
  • Odpowiedz
@kimi38: Kamil w programie wykreował postać , którą nie jest i nigdy nie będzie.Wszystko pod publikę , dobrze wiedział co się sprzeda.Inni go wyzywają , on przeprasza, mógł kogoś wywalić ale to mogłoby mu narobić wrogów.Zawsze taki pozytywny, empatyczny, piekł chleb każdego dnia dla swoich oprawców,po wyjściu z programu ile ta Ewka się naprosiła żeby jej upiekł chleb,nawet jak rozmawiał z wielkim bratem to obniżał głos,że aż miło było posłuchać,teraz na
  • Odpowiedz
@kimi38: akurat w tej sytuacji nie jesteś obiektywna. Lekko odpłynęłaś. Rozumiem sympatie do kogoś, ale zaślepione przytakiwanie idolowi gdzie nie zachowuje się rozsądnie to już trochę niepokojące.
  • Odpowiedz