Wpis z mikrobloga

Cloud Hosting, czyli hosting w chmurze, to rozwiązanie nowoczesne, które przewyższa pod każdym względem tradycyjny hosting, gdzie strona WWW obsługiwana jest jedynie na pojedynczym serwerze. Hosting w chmurze oferuje większą szybkość działania, skalowalność zasobów oraz reakcję na awarie w ułamkach sekund. Kiedyś również świadczyliśmy usługi w klasycznej technologii. Poczytajcie na naszym blogu www.nazwa.pl/blog, dlaczego zmieniliśmy tę technologię na Cloud Hosting i jakie ma ona zalety.

Mamy dla Was przy okazji tego tematu kolejne #rozdajo w postaci 10 voucherów na zamówienie nowej usługi Hosting Cloud Basic na okres 12 m-cy każda. Nagrodzimy nimi osoby, które zaplusują ten wpis. Czekamy również na Wasze komentarze w tym temacie.

#hosting #domeny #serwery #rozdajo #webhosting #nazwapl
nazwa_pl - Cloud Hosting, czyli hosting w chmurze, to rozwiązanie nowoczesne, które p...

źródło: comment_1586326086SZxMSx5Rf0wD45FOSpEXNC.jpg

Pobierz
  • 232
Korzystając z serwera hostingowego (Cloud Hosting) w nazwa.pl nie ma konieczności korzystania z pakietu "Bezpieczna domena", który jest pakietem płatnym tylko w przypadku domen utrzymywanych właśnie poza naszą firmą. W przypadku domen utrzymywanych w nazwa.pl wszystkie te usługi dostępne są bezpłatnie w ramach opłaty za domenę. Jeżeli korzysta Pan z Cloudflare jako zewnętrznego dostawcy usług DNS - może Pan taką domenę bezpłatnie podpiąć i ustawić na swoim serwerze. Wówczas jednak nie ma
@nazwa_pl: bardzo polecam Wasz support, gdy tylko coś się zepsuje na serwerach mogę liczyć na garść porad i pytań tak zupełnie nie związanych z problemem że szkoda pisać ale podam przykład.
Ja: "żadnemu z użytkowników nie działa logowanie przez stronę, logowanie przez pop działa, bardzo proszę o naprawienia błędu"
Nazwa.pl: "z jakiego IP nie działa, z jakiej przeglądarki, proszę przesłać logi"
W tym czasie wszystko naprawiacie i cyk fajrant nie było
@nazwapl_tk: jesteście jedynym rejestratorem domen na świecie, o którym wiem, którego o kod autho info trzeba prosić listownie.

I nie wiem jak jest teraz, ale przez długi czas mieliście pierwszy rok za złotówkę, a kolejne lata przedłużenia domeny cena wielokrotnie! Większą niż u konkurencji.

Ale ktoś, kto się na tym nie zna po pierwszym roku w okresie przedłużenia domeny jej nie przeniesie bo... Żeby dostać od Was kod autho info potrzeby
Wasz support, gdy tylko coś się zepsuje na serwerach mogę liczyć na garść porad i pytań tak zupełnie nie związanych z problemem


@Szaraban: Reorganizujemy zasady pracy wsparcia technicznego. Mamy nadzieję, że przy ewentualnym kolejnym kontakcie z Twojej strony będziesz miał okazję przekonać się, ile pracy zostało włożone w zakres obsługi użytkowników. Przy tak dużej firmie jak nazwa.pl gdzie pracuje kilkaset osób, może się zdarzyć, że pojawią się jakieś dodatkowe pytania, które
że to Wasz model biznesowy, który uwzględnia to, że na tym utrudnieniu zarobicie znacznie więcej


@martinosv: Każdy, kto chce otrzymać kod authinfo domeny - otrzymuje ten kod bez żadnych problemow czy długiego oczekiwania. Ważne jest zachowanie pewnych standardów obsługi, które są w nas wypracowane przez lata praktyki.

Należy podkreślić, że o kod authinfo domeny można wnioskować także przez email - wystarczy podpisać wniosek podpisem kwalifikowanym, którego moc jest równoważna własnoręcznemu podpisowi
Wymień chociaż jednego ze swoich klientów - nie tutaj ale na PW ze względu na RODO - u których usługa Cloud Hosting działała niezgodnie z tym co można oczekiwać?


@nazwapl_tk: zgodnie z oczekiwaniami dziala - tak jak bym oczekiwal tego po uslugach polskich serwerowni ktore im odradzalem xD
właśnie dla takich komentarzy warto zrezygnować z waszych usług. Tfu na was, wiedziałem że nie warto do was z problemem pisać.


@dildo-vaggins: Prześlij nam na PW numer swojego zgłoszenia, które uważasz że zostało nie w taki sposób jak oczekujesz obsłużone. Wszystko zweryfikujemy! Nie potrzebujemy od Ciebie nic więcej jak numer zgłoszenia.
tak jak bym oczekiwal tego po uslugach polskich serwerowni


@fx_mefedroniarz: Wszystko zależy od tego do kogo adresowana jest usługa. Jeżeli strona ma trafiać w pierwszej kolejności od użytkowników spoza Polski - wówczas Polska serwerownia nie jest naturalnym pierwszym wyborem. Jeżeli usługa umieszczona na serwerze ma jednak trafić do klienta z Polski - wybór Polskiej serwerowni jest najlepszym wyborem. Nie powstają tutaj problemy związane z tym, ze firma hostingowa nie posiada techników
czy muszę podawać numer pesel żeby wykupić u was VPS? Czemu? To standardowy wymóg na rynku?


@Mattovsky: Usługa VPS to usługa, która może posłużyć do bardzo wielu celów. Nie będziemy o nich pisać, ale osoby wtajemniczone wiedza o co chodzi... Dlatego podanie numeru PESEL jest niezbędne.
@Schovany: A czy chciałbyś mieć do czynienia z osobami, które atakują Ciebie lub Twoją firmę? Czy uważasz, że to co niektóre osoby uprawiają na wykop.pl jest grą fair-play? Otrzymujemy od większości osób zaangażowanych komentarze, które mają tylko jeden cel. Dlaczego nikt nie posługuje się prawdziwymi danymi dotyczącymi jego osoby, tylko wszędzie pojawiają się domysły lub wulgaryzmy. Odpowiadamy na każde pytanie, nawet to najbardziej nieprzychylne. Dlaczego Ty wypowiadasz się w taki a
No to ja wiem, chciałem postawić głupi serwer TS :D dlatego moje zdziwienie, szczególnie, że z tego co widzę inni tego nie wymagają, czy się mylę?


@Mattovsky: Być może niektóre z firm tego nie wymagają. Dla nas numer PESEL służy późniejszej weryfikacji użytkownika, w tym weryfikacji wieku osoby, która składa zamówienie.
@nazwapl_tk: Ale to jest wlasnie wasza praca przynajmniej działu PR i to wy macie byc mili i kulturalni . Dla mnie wyglądacie bardzo arogancko. I zawsze odpowiedź nie prawda jesteśmy lepsi sprawdź sobie. Nie nie spawdze to wy macie udowodnić swoje racje tak to widze. Ale to tylko moje zdanie
@nazwapl_tk: we wszystkim polskie hostingi zawsze byly 5 lat za zagranicznymi odpowiednikami, ceny z dupy za jakies dodatkowe transfery / dyski / cpu, support odpisujacy po paru dniach slowami "nie wiem" / "prosze o wiecej informacji" czy jakies archaiczne panele sterowania, i to wszystko na platnych planach, a przy jakims projekcie klient mial jakis pakiet za grosze doslownie blazingfasta - odpowiednika cloudflare - nie wiem czy nie darmowy nawet xD i