Wpis z mikrobloga

Jak już idzie się do sklepu to we dwójkę i ledwo dajemy radę to przynieść mimo 4 siatek i 2 plecaków.


@m76859: Iść razem pod sklep by mieć pomoc przy dźwiganiu jest zrozumiałe, czego nie można jednak powiedzieć o wchodzeniu razem DO sklepu.
  • Odpowiedz
@m76859: Ale wymyślasz... Po skasowaniu wkładasz wszystkie produkty z powrotem do wózka, wózkiem wyjeżdżasz przed sklep i tam się razem pakujecie. Voila! (∩ ͡° ͜ʖ ͡°)⊃. * ・ ,
  • Odpowiedz
ja #!$%@? typie,


@SzybkieSondy: Dokladnie to samo chcialem CI napisac. Naucz sie czytac ze zrozumieniem to moze zrozumiesz ze mi nie chodzi o zagrozenie epidemiologiczne tylko o blokowanie innych. Oni ide we 2 (czyli blokuja jedna inna osobe). Nagle 6 osobowa rodzinka sobie postanowi zrobic wspolne zakupy. Pojda w 6 2m od siebie-poczekaja w kolejce az kazda osoba dostanie wozek (a w sklepie max 6 osob) i wesolo przez 2h beda
  • Odpowiedz
Naucz sie czytac ze zrozumieniem to moze zrozumiesz ze mi nie chodzi o zagrozenie epidemiologiczne tylko o blokowanie innych.


@gorzki99: tylko ja idąc w dwie osoby zrobię zakupy, które wystarczą mi na tydzień.
  • Odpowiedz
tylko ja idąc w dwie osoby zrobię zakupy, które wystarczą mi na tydzień.


@SzybkieSondy: Czlowieku ale czego Ty nadal nie rozumiesz? NIe chodzi mi konkretnie o Ciwbie czy OPa. Chodzi o zasade bo zachwile bedziemy mieli przyklad z 6cio osobowa rodzinka co podalem.

Normalny clowiek nie potrezbuje zakazow bo wie co robi. Zakazy sa po to zeby mniej normalni nagle nie zaczeli robic glupstw. Odpowiedzialnosc zbiorowa mi sie nie podoba ale
  • Odpowiedz
a brałeś pod uwagę, że idąc w dwie osoby do sklepu ryzyko zarażenia wzrasta dwukrotnie?


@Heer88: pewnie nie, bo nie jest upośledzony, a lekcji logiki nie uczy w Szkole TVP xD
  • Odpowiedz