Wpis z mikrobloga

@okuratnyczlowiek: też mam policjantow wsrod znajomych, mam bylych policjantow w rodzinie. W policji rzadzi rozkaz. To ze ktos bedac w tej formacji jeszcze opiera sie przed jego wykonaniem to oznacza że albo niebawem zostanie postawiony do pionu, albo formacje opuści. W tym zakresie niewiele sie zmienilo od PRL. Dzieki przywilejom i stabilnej pracy opuści niewielu, a wiekszosc sie dostosowuje. Ten proces w mojej ocenie moze opoznic poczucie znalezienia sie miedzy mlotem
@herakliusz_atencjusz: dziesiątki razy miałem do czynienia z policją i nigdy nie było żadnego problemu. Nawet jak kilka razy piłem piwo w parku z kolegami to obyło się bez mandatu, bo normalnie porozmawialiśmy i podszedłem do tego jak człowiek, który łamie prawo. Bo - uwaga - łamałem prawo. Tylko, że ja nie mam problemu z policją bo:
- nie jestem patusem
- mam mózg
- znam prawo
- nie cwaniakuję
Zawsze słyszę
@maniac777: a jak to się ma do uwilebianego przez wychodków kolesia, który siedzi w oknie przez 24h na dobe i liczy ilość osób wchodzących do Kościoła? Ostatnio jest tu celebrytą i jego streamy wchodzą w gorące za każdym razem.
@VrubeL: a dlaczego mnie o to pytasz?! Czy ja jakis ekspert od wykopowej socjologi jestem?!

Uwazam ze mądrze jest unikać zakażenia i głupotą jest nań wystawianie się, ale jednoczesnie od ograniczania swobod obywatelskich sa stany nadzwyczajne, a przypominam że takiego nie ma.
@maniac777: i wg Ciebie powinni sprzeciwiać się odgórnym nakazom i wytycznym? Bez poparcia sądów? Przecież oni nie są od interpretowania przepisów tylko od wykonywania wytycznych.

Jakby sobie robili co chcieli bo nie zgadzają się z rządem to dopiero byśmy mieli anarchię, obi skladali przysięgi i obecnie te hejty które na nich lecą są niesłuszne i na rękę rządowi który ma nas podzielonych.
@maniac777: zbrojne ramię reżimu? Całkiem już posrało niektórych... napisz jeszcze że wot to bojówki Maciarewicza, a rzond wprowadza 5g żeby cię podglądać przez chemtrailsy...
@maniac777: ale to że bagiety są wykorzystywane tak jak są to jest ich wina czy władzy?
Stan wyjątkowy wprowadza policja czy ktoś z rządu? I durne prawo pisane na szybko też kto wprowadza?

Znowu wykopki zachowują się jak dzbany oburzając się na skutek a w dupie mając przyczyny. Jak dla mnie to ta cała dziwna akcja powinna być skierowana w kierunku kółka adoracji napoleona z Żoliborza.