Wpis z mikrobloga

Cześć! Dziś zapraszam Was do wypróbowania prostego przepisu na tradycyjny Wielkanocny Mazurek z kajmakiem

Do jego przygotowania potrzebne będą tylko mąka, masło, jajko, cukier, dżem i śmietana oraz opcjonalne dodatki w postaci bakalii. Mazurek jest bardzo prosty, a jego charakterystycznym elementem są bardzo bogate i ciekawe zdobienia, które dają wam spore pole do popisu :D!

W znalezisku przepis w wersji pisanej, w którym jest też wrzucony mój pierwszym filmik na nowym kanale kulinarnym Top Gar. Mam nadzieję, że film się wam spodoba i nie zawiedzie waszych oczekiwań. Chciałem przy tym bardzo podziękować, wszystkim, którzy dali mi suba w ciemno, zanim jeszcze pojawiły się jakiekolwiek filmy. Takich osób było, aż 2000!

Film nagrywaliśmy przedwczoraj, jako jeden z ostatnich przepisów nagrywanych tamtego dnia. Po obejrzeniu materiału widzimy kilka błędów, których będziemy starali się unikać w przyszłości i mniej więcej wiemy co poprawić. Czasem patrzę gdzieś poza obiektyw, mówię w niezbyt naturalny sposób (stresu przed kamerą trochę jest), itp. Mam nadzieję, że te błędy nie będą rzutowały na waszym odbiorze :)

Chciałem w tym tygodniu zrobić też przepis na żurek, ale miałem problem z dostępnością do składników, a teraz zakupy robi się trochę trudno (,) Dziś postaram się wybrać na zakupy jeszcze raz, jeśli uda mi się zrobić składniki to postaram się wrzucić przepis na żurek jutro na tag.

Pozdrawiam i życzę Wam wszystkim spokojnych Świąt Wielkanocnych oraz jak najszybszego powrotu do normalności,
MG78

_____________________________________

PS

#kuchniamg78 - tag

Wołam osoby, które wyraziły chęć wołania. Jeśli chcesz być dołączony do listy zaplusuj odpowiedni komentarz poniżej.
Jeśli Cię zawołałem, a nie chcesz być wołany zaplusuj inny komentarz.
Pobierz MG78 - Cześć! Dziś zapraszam Was do wypróbowania prostego przepisu na tradycyjny Wiel...
źródło: comment_1586414575XNbsVyyBfGmy0oAIwspfEp.jpg
  • 103