Wpis z mikrobloga

Kiedyś już opisywałam ten problem ale wp i tak niewiele mi pomogło :/ Chciałam dostać się na swoją starą pocztę, nie pamiętam hasła, odpowiedź na pytanie pomocnicze nie pasuje, nie miałam przypisanego ani nr telefonu ani innego pomocniczego emaila. Kontakt z wp skończył się na tym:

"Witam,

W przypadku konta _____, dalsze jego użytkowanie jest możliwe tylko w momencie znajomości hasła, jeżeli użytkownik zna hasło po zalogowaniu może z niego korzystać, jeżeli nie, nie ma niestety możliwości na jego odzyskanie."

Inaczej - jestem w ciemnej dupie :/ Umie ktoś pomóc? :/ #wp #pomocy #helpdesk #wppl #corobic #kiciochpyta
  • 12
  • Odpowiedz
@Konata: nie chcę Cię martwić, ale zgodnie z ich regulaminem:

WP jest uprawniona do zaprzestania udostępniania Pakietu Podstawowego na rzecz Użytkownika w przypadku:


- naruszenia przepisów prawa obowiązujących na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej lub/i postanowień Regulaminu przez Użytkownika lub/i przedstawiciela ustawowego lub opiekuna prawnego Użytkownika nieposiadającego zdolności do czynności prawnych;


- jeżeli Użytkownik nie dokonuje logowania w swojej Skrzynce Pocztowej przez 1 rok;


- działania przez Użytkownika lub/i przedstawiciela ustawowego lub opiekuna
  • Odpowiedz
@Konata: miałem taką samą sytuację kiedy wysłano mi ważnego maila na skrzynkę na wp.pl, której nie używałem przeszło rok i w żaden sposób nie mogłem się zalogować (a hasło znałem na 100% bo miałem je nawet zapisane w notesie), nawet pytali o hasło pomocnicze. Z resztą zrobiłem teraz to samo, klik --> nie pamiętam hasła --> prosimy o pomocniczy mail/hasło... mimo, że ta skrzynka już dawno nie istnieje.

Z resztą jak
  • Odpowiedz