Wpis z mikrobloga

@rorf46: musisz dużo uważniej czytać moje posty, siusiaczku. Rozumiem, że jedyny sposób w jaki tłumaczysz sobie świat, to przytykanie tej swojej śmierdzącej miary do innych, ale ja akurat o tvp pisałem zawsze to samo. Problem mam z tym, że waszym sposobem na jej krytykę jest walenie fake newsami.
  • Odpowiedz
@zjadlbym_kebaba:

Dzieciaku, stawka jest dobra nie ze względu na rodzaj kwiatów, a ze względu na usługę/brak usługi. Fake news po raz pierwszy. Po drugie, nie jest to z żadnego generatora, a z programu, do strony producenta którego nawet na tym screenie masz link. Po trzecie, numerować faktury czy paragony możesz sobie od xyz - nie ma to żadnego znaczenia. Itp., itd. sracie żarem, a tak naprawdę nie ma za bardzo do
  • Odpowiedz
@DonPablito: sam tak miałem i jest mi teraz wstyd z tego powodu. Oglądam teraz TVN i TVP na zmianę i wg tego co oglądam to zyjemy w dwóch krajach na raz ale z TVN przynajmniej wiem, że coś się więcej dzieje oprócz wirusa, złej opozycji i tego co leci w TVP, chociaż ich rozmowy z gośćmi jak np z Holland są dalej tendencyjne a pytania zadawane pod tezę, czyli to samo
  • Odpowiedz
Tu masz wyjaśnione.


@zjadlbym_kebaba: Kumplu, ja nie twierdzę, że Wiadomości TVP są rzetelne, ale te wyjaśnienia to sobie można o kant dupy robić. Naprawdę, nie doprowadzajmy do inflacji słownej spuszczając się nad takimi kapiszonami bo potem takie same słowa padają w sprawach gdy PiS jawnie łamie konstytucję i wygląda to co najmniej śmiesznie, a na pewno obniża skuteczność przekazu.

1. Numer paragonu możesz sobie nazwać JAKKOLWIEK. Nawet "Dupa 1". Byle żeby
  • Odpowiedz
@rorf46: oczywiście, że nie lepszy. Szkoda, że PiS nie poszedł w obiektywizm. Moim zdaniem, przyniosłoby to mu więcej korzyści niż strat, ale z drugiej strony po nauczce z 2007r., gdy nie dysponował żadną osłoną medialną, a cały postkomunistyczny salon się rzucił z wszystkich stron, trochę to jednak usprawiedliwiam.
  • Odpowiedz
@DonPablito: A na kogo Twoim zdaniem ci ludzie powinni głosować? Czy mógłbyś o tym napisać? Bo głosowanie na Konfederację, PO, PiS czy lewicę to właśnie świadczy, że człowiek nie ma rozumu. Więc na kogo?
  • Odpowiedz
  • 0
@CloudCloud
PO jest dzisiaj najlepszą alternatywą.
W poprzednich wyborach była partia Gwiazdowskiego a jeszcze wcześniej Nowoczesna.

O ile czyimś nadrzędnym priorytetem nie jest ból dupy lewaków to zawsze dostrzeże lepszą opcję niż powrót do standardów PRL. I tak wiem że inni też dawali dupy ale PiS nie ma do zaoferowania nic oprócz nadmuchanego patriotyzmu i kasy na bombelki.
  • Odpowiedz
@DonPablito: Czyli twój argument to "przynajmniej nie było zamordyzmu i prawo jako tako szanowali"? To właśnie idealne potwierdzenie tego, że głosowanie na PO to najzwyklejsza porażka człowieka i rozumu. Takie głosowanie na zasadzie czy mam zostać ścięty czy zrzucony ze skały. Także nie przekonałeś mnie i mam nadzieję, że nie przekonałeś nikogo.
  • Odpowiedz
@DonPablito: Nie ma czegoś takiego jak symetrysta, jest krypto-PiSowiec który wstydzi się swoich sympatii politycznych, ale mimo wszystko go pociągają. To podobnie jak z ludźmi posiadającymi dziwne preferencje seksualne.
  • Odpowiedz
@DonPablito: Nie ma. Tylko Gwiazdowski był normalną i zdrową alternatywą. Głosowanie na PO, Lewicę a zwłaszcza na PiS i Konfederacje to zgoda na dobrowolny gwałt na własnej osobie. Jeśli nie pojawi się nowa partia na horyzoncie to nie ma na kogo głosować i nie, nie powinno się wybierać mniejszego zła.
  • Odpowiedz