Wpis z mikrobloga

@DonPablito: Ogólnie to choć TVP zawsze była stronnicza lub przynajmniej tendencyjna - mniej lub bardziej - to dopiero Kurski z ekipą zmienił to w prymitywną, tępą i chamską partyjną tubę propagandową i szczujnię. I choć TVN też jest mocno tendencyjny/stronniczy, to jednak nie popiera otwarcie żadnej konkretnej partii - znacznie łatwiej jest stwierdzić, przeciwko komu jest TVN niż za kim jest.
Poza tym, media publiczne według zapisu ustawy o radiofonii i
  • Odpowiedz
@DonPablito: Dlatego coraz mniej Wykop wchodzę. Raz, że irytuje mnie, że partia miernot popierana przez miernoty niszczy kraj, a dwa, że nadal znajdują się ludzie, którzy mówią, że PO jest dobrą alternatywą. Jesteś tak samo warty jak ludzie z którymi walczysz.
  • Odpowiedz
  • 1
@CloudCloud
A mnie bardzo irytują tacy ludzie którzy potrafią tylko narzekać i nie poradzą żadnego argumentu na poparcie. PO jaka była taka była chciałem ich odejścia może bardziej od ciebie 5 lat temu, ale nie da się im odmówić sukcesów w niektórych aspektach albo niepopularnych ale potrzebnych decyzji jak podniesienie wieku emerytalnego. Za Tuska ta partia miała jakiś kręgosłup teraz to miernoty, ale chociaż mają mniej socjalistyczne zapędy i nie polecą tak
  • Odpowiedz
@DonPablito: Nie, nie są ciężkie. Kłamstwa są takie same tu i tu. Jedynie forma ich podania w TVN jest subtelniejsza. Co do meritum to różnic nie ma, ale musiałbyś bardziej orientować się w polityce, by to zrozumieć.

PS Nie, nie jestem fanem PiSu
  • Odpowiedz
  • 1
@linijkana20cm przy tym co się dzieje od kilkunastu lat, niezłym jaskiniowcem trzeba być, żeby porównywać te telewizje i uważać, że któraś jest lepsza. W sumie to też dowód na to, że ludzie jeszcze długo się nie zmienią i obecna sytuacja potrwa jeszcze wiele lat.
  • Odpowiedz
@kawior2007: Choć pojęcia prawica i lewica są głównie umowne i orientacyjne, to ogólnie prawica oznacza konserwatyzm i tradycjonalizm, a lewica oznacza postęp i progresywność.

Tak, wiem, że według Jonasza Koran-Mekki prawica oznacza popieranie wolnego rynku, a lewica oznacza popieranie wysokich podatków, socjali, socjalizmu, interwencjonizmu i centralnego planowania, jednak JKM po prostu sam sobie wymyślił takie kryteria podziału.
To, że PiS należy do Sojuszu Europejskich Konserwatystów i Reformatorów (a nie np. do
  • Odpowiedz
Ja tylko przypomnę o wafelkowym torcie i obchodach urodzin Adolfa za kilkadziesiąt tysi, oczywiście surowy materiał reportażu gdzieś przypadkiem zaginął a autor dostał Wiktora
  • Odpowiedz
@bezbekpol faktycznie osoby nieostrożne, nieroztropne, roztrzepane i rozkojarzone mogą mieć obawę o to w którym gównie bardziej się ubrudzą, ale te bardziej rozważne patrzą pod nogi i nie wchodzą w żaden rodzaj gówna ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DonPablito: @zjadlbym_kebaba: i inni
Szkalowanie na vipok.ru faktów TVN z nikąd się nie wzieło.
Propaganda w TVN jest, ale nie tak siermiężna i prymitywna jak na TVP. Jedyny plus to to że ##!$%@? z TVN nie są finansowane z pieniędzy podatnika
Macie poniżej piękny przykład z analizą robioną przez któregoś mirka:
QBA_ - @DonPablito: @zjadlbymkebaba: i inni
Szkalowanie na vipok.ru faktów TVN z niką...
  • Odpowiedz
@DonPablito: Gdy czytam wykopków kłócących się o tvp i tvn to prawie jakbym oglądał małpy w zoo obrzucające się gównem - ten sam poziom intelektu xD szybko podpowiem o istnieniu takiej stacji jak Polsat, która jeszcze stara się przedstawiać informacje a nie opinie
  • Odpowiedz
  • 0
@QBA__
No tak film z przed 5 lat, powyżej ktoś powołał się na podsumowanie dekady gdzie zebrali do kupy z 10 manipulacji TVN gdzie dla TVP można zrobić takie podsumowanie z jednej sesji, symetria pełną gębą ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz