Wpis z mikrobloga

jprdl mirki i mirabelki nie wiem co się #!$%@?ło xD #rozowypasek z którym spotykam się od jakiś 4tyg dziś ze mną zerwał... przez #!$%@? IG xD co znaczy że nie zapewnię jej przyszłości? Oo Zarabiam 4-6k(3500w pracy + to co dorobię), a ona w gówno restauracji na pół etatu jakoś 1800zł. Teraz przez wirusa miałem #!$%@? w pracy(tzn cisnę na dwa etaty tak jakby), więc trochę ją olewałem, przyjeżdżałem dwa razy w tyg poruchać godzinkę siedziałem i do domu :D Co do tej "imprezy" to do brata wpadłem na 1uro mojej bratanicy tydzień temu i o to się mnie czepia bo epidemia(#!$%@? że u brata w firmie dorabiam xD). Teraz najlepsze zablokowała mnie na ig, fb i nr tele, a ja ciągle myślałem że sobie jaja robi. Śmieszne biorąc pod uwagę że sama do mnie zarywała. Ja 24lvl ona 21. Z plusów nie będę musiał jeździć 20km do sąsiedniego miasta do niej xD ale i tak czuje się jak #przegryw
w komentarzach cała rozmowa
#rozstanie #p0lka #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki
rindo - jprdl mirki i mirabelki nie wiem co się #!$%@?ło xD #rozowypasek z którym spo...

źródło: comment_1586962769liKCxZT03ifVJq3ynOuozt.jpg

Pobierz
  • 214
  • Odpowiedz
@KarPaKo:
Tu mowa o seksie, a nie dbaniu o dom itp., innych cechach związku.

@InterferonAlfa_STG: Nigdzie nie mówię, że nie można czerpać z seksu przyjemności. Jednak masz problem, skoro mi wciskasz coś czego nie mówię. Zwyczajnie czasami kobiety mogą bez tej przyjemności żyć. Nie mają na nią parcia.
Ale warto pamiętać, że faceci czasami wcale tej przyjemności nie dają i kobiety udają, żeby im nie było przykro.

Wyjmij seks ze
  • Odpowiedz
@Never_let_me_go:
Wiekszosc kobiet nie moze bez tej przyjemnosci zyc, tak samo jak wiekszosc mezczyzn.

Rozumiem, ze Ty mozesz i z oczywistych wzgledow otoczylas sie w zyciu kolezankami, ktore maja podobne poglady na takie sprawy, a tamte to cytuje Twoje slowa "tinderowki".

I jedyne czym sie roznimy, to ze Ty mi sugerujesz wziecie pod uwage opinii seksuologa ktory tlumaczy ludziom ze normy nie istnieja, kazdego trzeba akceptowac.
Z tym ze ja to
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rindo: Po prostu dobrze się z tobą bawiła ale przyszłości to pewnie jej nie zapewnisz bo brak ci ambicji i wykształcenia.
  • Odpowiedz
@InterferonAlfa_STG: tinderówki to była jedynie skrajna trzecia grupa. Zapytaj swoją mamę, ciocie, babcie jak bardzo nie mogły bez tej przyjemności żyć przez całe życie albo zrób sondę na jakimś damskim forum. Niczego nie udaję, to logiczne że kobieta z biologicznego punktu widzenia nie musi regularnie żyć z seksem, a z biegiem czasu nawet wcale, bo dlaczego miałaby, jeśli nie chce więcej potomstwa? Dla samego orgazmu? Niczego nie ubywa w dniu, w
  • Odpowiedz
z biegiem czasu nawet wcale


@Never_let_me_go: no po menopauzie nie musi, nie ma watpliwosic co do tego.

dlaczego miałaby, jeśli nie chce więcej potomstwa?


homo sapiens i nie tylko uprawiaja seks z bardzo wielu roznych powodow, konsensus co do tego ze uprawiaja go nie tylko z powodu potomstwa to Twoim zdaniem badania naukowe ktore zostaly zaklamane? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Orgazm to środek do celu


masz zadaniowy
InterferonAlfaSTG - > z biegiem czasu nawet wcale

@Neverletmego: no po menopauzie ...

źródło: comment_1587040520hauLuCom98TU0W11UckhXt.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@InterferonAlfa_STG:
Jeśli facet już nie dba o otoczkę, to jego stosunek też jest zadaniowy. Ten wysyp nie jest tak duży.
Najbardziej obrazowe jest to, że mężczyzn-prostytutek jest znacznie mniej niż kobiet-prostytutek i ich klientela nawet nie dorównuje liczebnością klienteli kobiet-prostytutek.
  • Odpowiedz
Bardzo dziękuję mirkowi: @konrad2411 za komentarz który wybił i utrzymał ten wpis w gorących. Piękny to był bait nie zapomnę go nigdy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz