Wpis z mikrobloga

jprdl mirki i mirabelki nie wiem co się #!$%@?ło xD #rozowypasek z którym spotykam się od jakiś 4tyg dziś ze mną zerwał... przez #!$%@? IG xD co znaczy że nie zapewnię jej przyszłości? Oo Zarabiam 4-6k(3500w pracy + to co dorobię), a ona w gówno restauracji na pół etatu jakoś 1800zł. Teraz przez wirusa miałem #!$%@? w pracy(tzn cisnę na dwa etaty tak jakby), więc trochę ją olewałem, przyjeżdżałem dwa razy w tyg poruchać godzinkę siedziałem i do domu :D Co do tej "imprezy" to do brata wpadłem na 1uro mojej bratanicy tydzień temu i o to się mnie czepia bo epidemia(#!$%@? że u brata w firmie dorabiam xD). Teraz najlepsze zablokowała mnie na ig, fb i nr tele, a ja ciągle myślałem że sobie jaja robi. Śmieszne biorąc pod uwagę że sama do mnie zarywała. Ja 24lvl ona 21. Z plusów nie będę musiał jeździć 20km do sąsiedniego miasta do niej xD ale i tak czuje się jak #przegryw
w komentarzach cała rozmowa
#rozstanie #p0lka #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki
rindo - jprdl mirki i mirabelki nie wiem co się #!$%@?ło xD #rozowypasek z którym spo...

źródło: comment_1586962769liKCxZT03ifVJq3ynOuozt.jpg

Pobierz
  • 214
  • Odpowiedz
@fiku_miku: smieszkowatym podejsciem do zycia nazywasz to ze gosciu wprost pisze we wpisie ze przyjezdzal do swojej kobiety tylko na seks, to ze odpowiada jej w zenujacy sposob podczas gdy ona probuje normalnie mu napisac dlaczego z nim nie chce byc oraz to, ze po tym "smieszkowaniu" op wylewa swoje zale na wykopie udajac jaki to ma dystans do sytuacji?
i te "co kur*a?" rynsztok max

pozdrawiam i koncze dyskusje.
Jak
  • Odpowiedz
@rindo: Stary. Ja bym się cieszył, że to teraz wyszło niż później. Widać, że ma problem z podaniem Ci logicznych argumentów, a te słowa" nie zapewni mi przyszłości" to są z dupy. Typowy nieogar jakich teraz masa :D Może liczyła, że będziesz na nią zarabiał, a ona będzie leżeć i pachnieć :D Gdzie te kobiety... :D
  • Odpowiedz
@Olivederia: XD jak mi piszesz, że kończysz dyskusje i pozdrawiasz, to co ja mam Ci odpisać i się płaszczyć? Typiara z nim zaczynała kręcić i go podrywać będąc z poprzednim gościem, a teraz do niego wraca? Nie oceniam op'a, ale trafił na jedno z gorszych karyńsk. "próbuje mu normalnie napisać dlaczego z nim nie chce być"?XD XD? Większego naplucia w twarz jakimiś wyświechtanymi gównotekstami nie mogła sobie wymyślić. Pozdrawiam serdecznie, iks
  • Odpowiedz
@Olivederia: zenujace to jest przypierdzielanie sie o “xD”. Sam tak pisze do lasek jak piszą mi takie bzdury jak OPowi. Idealna wręcz sprawa, bo pokazujesz przy okazji, ze cię to nie rusza i masz z tego beke.
  • Odpowiedz
@InterferonAlfa_STG: Tak bo karyna bedzie słuchać opowieści o spawaczu, samo słowo dla takiej cipy jest tak samo zrozumiałe jak i murarz czy dekarz - wie że robol i więcej się tym interesować nie będzie.

Kiedyś z jakimiś małolatami gadałem i jedna wybierała studia - oczywiście gównostudia z robotą za 2k, doradziłem żeby spawalnika robić (taka laska co za 4-6k gówno robi) to wszystkie śmiechem jebnęły że jaki spawacz, zarządzanie i europeistyka
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama: spawacze czesto maja rozne fajne wyspawane gadzety. Moj kolega mial takiego super pieska z nogami z korbowodow. Bycie spawaczem to troche bycie artysta.

Btw caly czas mowilem o tej typie per co jej sie wydaje.
Ze np jej wydaje sie ze skonczy zarzadzanie i bedzie dyrektorem i widzi sobie byc z lekarzem.

A jak to bedzie serio to nigdy sie nie dowiemy, wiec wrocmy do smieszkowania z ludzi z netu
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama: poza tym serio mozesz byc super lotnym gosciem, ale w ekipie spawaczy czy na innej budowie czy innej typowo robotniczej mozesz miec otoczenie typow; ktorzy jak widza rozowego to gwizdza i tlyko komenatrze typu
"uuu ale bym #!$%@?", do tego piwsko i gadanie o pogodzie w sporcie.

Jkais czas temu ktos sie zastanawial czy zostac kierownikiem takich za +5k i finalnie sie niezdecydowal, bo wiezdial ze lata z nimi go
  • Odpowiedz
@InterferonAlfa_STG: Chciałem powiedzieć że dla typowej karynki spawacz to zasilacz z czarnej listy, nigdy sie nie dowiedzą co to za zawód i na czym polega bo samo słowo już jest #!$%@?, to tak jak byś miał 140cm i zakola.

Jak powiesz że jesteś managerem sklepu to nawet jak żresz gruz za najniższą krajową to widzi człowieka sukcesu a spawacz może zarabiać 10-20k i karynka dopiero tak po drugim dziecku i dziesiątym
  • Odpowiedz
@InterferonAlfa_STG: O Panie, celować to sobie może alfa chad i wybierać, przeciętny typek jest 80% #!$%@? według lasek i to jego wybierają jak ma szczęście, poruchasz i dopiero zaczynasz poznawać co to za dziewcze. A Ty to określiłeś tak jakby wybierało się z grona chętnych na związek :D
  • Odpowiedz