Wpis z mikrobloga

jprdl mirki i mirabelki nie wiem co się #!$%@?ło xD #rozowypasek z którym spotykam się od jakiś 4tyg dziś ze mną zerwał... przez #!$%@? IG xD co znaczy że nie zapewnię jej przyszłości? Oo Zarabiam 4-6k(3500w pracy + to co dorobię), a ona w gówno restauracji na pół etatu jakoś 1800zł. Teraz przez wirusa miałem #!$%@? w pracy(tzn cisnę na dwa etaty tak jakby), więc trochę ją olewałem, przyjeżdżałem dwa razy w tyg poruchać godzinkę siedziałem i do domu :D Co do tej "imprezy" to do brata wpadłem na 1uro mojej bratanicy tydzień temu i o to się mnie czepia bo epidemia(#!$%@? że u brata w firmie dorabiam xD). Teraz najlepsze zablokowała mnie na ig, fb i nr tele, a ja ciągle myślałem że sobie jaja robi. Śmieszne biorąc pod uwagę że sama do mnie zarywała. Ja 24lvl ona 21. Z plusów nie będę musiał jeździć 20km do sąsiedniego miasta do niej xD ale i tak czuje się jak #przegryw
w komentarzach cała rozmowa
#rozstanie #p0lka #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki
rindo - jprdl mirki i mirabelki nie wiem co się #!$%@?ło xD #rozowypasek z którym spo...

źródło: comment_1586962769liKCxZT03ifVJq3ynOuozt.jpg

Pobierz
  • 214
@Never_let_me_go:

jej wiadomości wcale nie wynika, że jej chodziło o hajs.


@rindo:
A z ta przyszloscia to sobie wymslila, bo cos takiego latwiej powiedziec niz "sorry uwazam ze wg mnie jestes zjebem"

Zwlaszcza ze zarabiasz dobrze wiec zaatakowala najbardziej umocniony fort - cos o co Ty sie nie musisz martwic. Swoja przyszlosc. Najmniejsze ryzko dluej bezsensownej gadki, najszybsze mozliwe zerwanie. Najmniej bolesny powod
@rindo: Z Twojego postu aż wypływa cos jak "hehehe nie zalezalo mi. Hehehe jezdzilem poruchac. hehehe looszki to korvy leca tylko na hajs".

Prawda jest taka, że mogła po prostu uwazać Cię za osobe głupią. Nie sądze żeby chodzilo o hajs jesli zarabiales kolo 5k. Sama wiem po sobie, ze nie widzialabym przyszlosci z mało inteligentnym facetem. Sama zerwałam 2 letni związek bo po prostu mialam wrazenie, ze jestem od niego
Olivederia - @rindo: Z Twojego postu aż wypływa cos jak "hehehe nie zalezalo mi. Hehe...

źródło: comment_1586969164SR6Vubea9sAOrJ8UJEfI1R.jpg

Pobierz