Wpis z mikrobloga

jprdl mirki i mirabelki nie wiem co się #!$%@?ło xD #rozowypasek z którym spotykam się od jakiś 4tyg dziś ze mną zerwał... przez #!$%@? IG xD co znaczy że nie zapewnię jej przyszłości? Oo Zarabiam 4-6k(3500w pracy + to co dorobię), a ona w gówno restauracji na pół etatu jakoś 1800zł. Teraz przez wirusa miałem #!$%@? w pracy(tzn cisnę na dwa etaty tak jakby), więc trochę ją olewałem, przyjeżdżałem dwa razy w tyg poruchać godzinkę siedziałem i do domu :D Co do tej "imprezy" to do brata wpadłem na 1uro mojej bratanicy tydzień temu i o to się mnie czepia bo epidemia(#!$%@? że u brata w firmie dorabiam xD). Teraz najlepsze zablokowała mnie na ig, fb i nr tele, a ja ciągle myślałem że sobie jaja robi. Śmieszne biorąc pod uwagę że sama do mnie zarywała. Ja 24lvl ona 21. Z plusów nie będę musiał jeździć 20km do sąsiedniego miasta do niej xD ale i tak czuje się jak #przegryw
w komentarzach cała rozmowa
#rozstanie #p0lka #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki
rindo - jprdl mirki i mirabelki nie wiem co się #!$%@?ło xD #rozowypasek z którym spo...

źródło: comment_1586962769liKCxZT03ifVJq3ynOuozt.jpg

Pobierz
  • 214
@rindo: lepiej Cie poznala i stwierdzila, ze jest spoko, ale nie widzi sie z Toba do konca zycia.
Czesto ludzie dochodza do takich wnioskow po 3-10 tygodniach.

Jestes spawaczem, moze jej sie marzy ktos po studiach. Ktos kto nie bedzie robotnikiem.
Ja tez bym nie byl z laska ktora robi paznokcie, chocby zarabiala 10k.

Nie zawsze chodzi o hajs, bo zapewne tu chodzi tez o Twoje niedopasowane cechy charakteru, xD, co?
via Android
  • 9
@propafenon

@Never_let_me_go #!$%@? wytłumaczę jak małpie:
-pracuje po 14h dziennie bo przez epidemie muszę #!$%@?ć
-wpadam do niej na seks bo po to mnie zaprasza, po czym siedzę u niej godzinę przytulamy się itp
-wracam do domu bo muszę wstać do pracy

Święta wiadomo spędziłem z rodziną, ale np cała poprzednia niedzielę z nią(w sobotę byłem na uro, to nie mogłem do niej wpaść o co się obraziła)

I nie twierdzę że
@rindo: ale skad wiesz ze chodzilo o hajs? Teraz zarabiasz 3 razy wiecej od niej, ale rzuciles infe...
Jak Ty widzisz swoja przyszlosc? (nie odpowiadaj) Ona swoja po prostu widzi inaczej.

Skonczy zarzadzanie i wydaje jej sie ze bedzie kierowniczka / dyrektorka.

Moze ma fanaberie byc z lekarzem albo architektem.

Nie mowie ze to spoko ze zerwala z Toba przez insta, ale widocznie taki typ laski.
Kazdy ma prawo miec wymagania