Wpis z mikrobloga

@Skogyr: jak masz jakąś większą wiedzę, to się podziel. Ja mam jak najgorsze zdanie o PiS, ale jednocześnie ciężko mi ich uznawać za coś gorszego od tego co się dzieje w Chinach
  • Odpowiedz
@rorf46: A co się dzieje w Chinach? Nie mam tutaj czasu, żeby Ci w punktach pisać.
Poszukaj znajomego który trochę czasu spędził w Chinach, ewentualnie na youtube masz pełno blogerów z Chin.
  • Odpowiedz
@Skogyr: jeśli chodzi o akurat koronawirusa, to podają przekłamane dane. Ale to wiadomo - to komuniści, a komuniści na każdym kroku kłamią. Już nie wspominam, że przez nich epidemia się tak rozniosła, bo postanowili cenzurować informacje o koronawirusie, a lekarzy, którzy o tym wspominali szykanowali
  • Odpowiedz
@rorf46: Tak jak wszyscy, wszędzie podają przekłamane informacje. A rozprzetrzeniła się dlatego, że za późno granice były zamykane. Zamiast zamknąć granice w momencie kiedy było wiadomo, że wypełzło to na zewnątrz, to wszędzie trwała impreza w najlepsze.
  • Odpowiedz
@rorf46: Każda pozytywna informacja o Chinach to manipulacja i kłamstwo, tyle te negatywne są prawdziwe, a jak byłam w Chinach, to na szybko z powodu wizytacji szanownego białego człowieka pierdyknęli makietę połowy Polski, bo przez taki obszar Chin przejechałam.
  • Odpowiedz
@osaaldona: generalnie ja tych fanatyków Chin i ich słów jak ta cała Truszczyńska, nie traktuję poważnie. Jakoś z założenia dziwni to dla mnie ludzie. Ale jak chcesz, to oczywiście możesz wierzyć komunistycznym władzom Chin
  • Odpowiedz