Wpis z mikrobloga

Witajcie w kolejnej #potterzabawa
Przepraszam za spóźnienie, ale Errol znowu pomylił drogę na wykop z drogą do Hogsmed...ważne, ze dotarł.

Dziś zapraszam was na lekcję wróżbiarstwa. Poniżej wklejacie zdjęcia swoich filiżanek/szklanek z widocznymi fusami ( ͡° ͜ʖ ͡°) i dostajecie za to 15 pkt. Inna osoba stara się wam coś wywróżyć za pomocą mojej księgi wróżbiarstwa (link w komentarzu) lub słowniczka internetowego -> http://astrokartografia.blogspot.com/p/blog-page.html

Osoba, która podejmie się wróżenia dostaje 10 pkt + ewentualne plusy, które uda jej się zebrać.
Jedna osoba może powróżyć jednej osobie, oczywiście jeśli ma szersze aspiracje to proszę bardzo, jednak punkty dostanie za jedną osobę. Niestety w niektórych domach znajdują się wybitnie aktywne osoby, a w innych nie ma takich osób więc muszę was troszkę ograniczać ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Jednej osobie może wróżyć za to wiele osób bo nie wiem na razie ile będzie zdjęć. Na wróżby macie dwie doby. Z wynikami i quizem wracam w czwartek. Postaram się tym razem zorganizować go nieco inaczej bo nie jestem w stanie dogodzić wszystkim w obecnym schemacie "kto pierwszy ten lepszy".

Zapraszam do zabawy. Tylko bez ponuraków proszę! #harrypotter
Perkotka - Witajcie w kolejnej #potterzabawa 
Przepraszam za spóźnienie, ale Errol z...

źródło: comment_1587492901CHPCY9EJR6UbuGveXUo2NL.jpg

Pobierz
  • 64
Bardzo dziękuję za zdjęcia filiżanek. Niestety powiadomienia na wykopie działają tak jak działają więc czekajcie cierpliwie na swoją wróżbę bo może się pojawić późno.