Wpis z mikrobloga

Witajcie w kolejnej #potterzabawa
Przepraszam za spóźnienie, ale Errol znowu pomylił drogę na wykop z drogą do Hogsmed...ważne, ze dotarł.

Dziś zapraszam was na lekcję wróżbiarstwa. Poniżej wklejacie zdjęcia swoich filiżanek/szklanek z widocznymi fusami ( ͡° ͜ʖ ͡°) i dostajecie za to 15 pkt. Inna osoba stara się wam coś wywróżyć za pomocą mojej księgi wróżbiarstwa (link w komentarzu) lub słowniczka internetowego -> http://astrokartografia.blogspot.com/p/blog-page.html

Osoba, która podejmie się wróżenia dostaje 10 pkt + ewentualne plusy, które uda jej się zebrać.
Jedna osoba może powróżyć jednej osobie, oczywiście jeśli ma szersze aspiracje to proszę bardzo, jednak punkty dostanie za jedną osobę. Niestety w niektórych domach znajdują się wybitnie aktywne osoby, a w innych nie ma takich osób więc muszę was troszkę ograniczać ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Jednej osobie może wróżyć za to wiele osób bo nie wiem na razie ile będzie zdjęć. Na wróżby macie dwie doby. Z wynikami i quizem wracam w czwartek. Postaram się tym razem zorganizować go nieco inaczej bo nie jestem w stanie dogodzić wszystkim w obecnym schemacie "kto pierwszy ten lepszy".

Zapraszam do zabawy. Tylko bez ponuraków proszę! #harrypotter
Perkotka - Witajcie w kolejnej #potterzabawa 
Przepraszam za spóźnienie, ale Errol z...

źródło: comment_1587492901CHPCY9EJR6UbuGveXUo2NL.jpg

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
@Sir_Well_Endowed: Nie powinna angażować się w sprawy ministerstwa i robić z nimi biznesów bez wiedzy sam-wiesz-kogo. Dodatkowo aby mogła łatwiej dostrzegać potencjalne niebezpieczeństwa, mag prof. Ziemblodore zaleca kupno strukturyzatora energii do domu każdego maga, który rozjaśnia umysł.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Dziś jeszcze raz będę wołać osoby, które nie dały znaku życia pod postem bo zbyt wielu z was się skarży na brak powiadomień, a odzew taki słaby pod postem ( ͡° ʖ̯ ͡°) nikt nie chce wróżyć
  • Odpowiedz
@kawazrana: Dobrze, moja droga...Zobaczmy, co tutaj masz...Już na pierwszy rzut mojego wewnętrznego oka widać wyraźnie 3 obiekty na brzegu kubka. Niestety nie wiem, w którą stronę zwrócone jest ucho kubka, więc ciężko powiedzieć czy obiekty związane są z życiem zawodowym czy prywatnym. Są one ułożone na brzegu kubka, dlatego śmiem twierdzić, że związane z nimi wydarzenia położone są najbliżej na linii czasu..Tak moja droga...Wewnętrzne oko NIGDY nie kłamie, a obiekt leżący
  • Odpowiedz
@luxphere ucho jest po prawej stronie, powiedz... powiedz wiec, czy to linia zawodowa czy prywatna? Co mam robic?

No i czy to, ze labadz spieprza przed ziejacym smokiem (kurde jak to napisales, to przeciez jak na dloni widac!) nie wrozy, ze moje zyczenie moze byc zagrozone? Lekam sie ()

moderatorem? Na Merlina! Predzej oddalabym sie w rece smierciozercow, niz moderowala ten serwis( ͠° °
  • Odpowiedz
@sorei: W twym kubeczku wyraźnie widzę małego pingwinka z kaskiem na głowie. Zwierz ten beztrosko leży na dużej krze dryfującej gdzieś u wybrzeży Antarktydy. W swoich zręcznych łapkach trzyma wielkie pluszowe serce.
Mój 7 zmysł, wewnętrzne oko i nieomylna intuicja mówią mi, że to kombinacja czterech najsilniejszych dobrych omenów. Gratuluję! To jak wygrana równowartości skrytki nr.713 w skarbcu Gringotta! Już od czasów średniowiecza wszyscy czarodzieje wiedzą, że pingwiny to eskimoskie leprokonusy.
  • Odpowiedz
@usima przeciez wyraznie po prawej stronie, na sciance widac wieloryba! Wieloryba tryskajacego woda! A Wieloryb to omen osiagniecia wysokiego stanowiska, szykuj sie na awans kochaneczko! Zajdziesz wysoko, kto wie? Moze nawet w samym Ministerstwie? ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz