Wpis z mikrobloga

Szukam trzech kosmetyków - tuszu, korektora i pudru transparentnego.
Od tuszu oczekuję tylko tyle, żeby się nie kruszył, bo codziennie po kilku godzinach mam podkrążone na ciemno oczy i w sumie nie ma znaczenia czy tusz kosztował 12 czy ponad 60zł.
Co do korektora - używam od wielu lat match perfection z rimmela, taki w pędzelku, ale chciałabym coś, co lepiej kryje, a jednocześnie nie jest zbyt ciężkiej konsystencji.
No i puder to już w ogóle fajnie by było, żeby miał dobry skład, bo on idzie na całą twarz - matujący, chyba raczej sypki. Kiedyś o to samo pytałam, został mi polecone głównie Pease bambusowy i Ecocerę, ale w końcu nie kupiłam żadnego z nich i nie wiem czy coś się pojawiło ciekawszego.

#makijaz #kosmetyki #mirabelkopomusz
  • 24
  • Odpowiedz
@LCaseiDefensis No nie... Mam wrazliwe oczy i tusze rossmanowe po godzinie wywołują lzawienie i pieczenie. Poza tym taki tusz wystarczy mi na dwa razy dluzszy okres. Oczywiście nie wszystkie tusze, ale wiekszosc jest o niebo lepsza. Sklad zawsze mozna sprawdzić.
  • Odpowiedz
@Dreamsarenotfun pracuje w tym, uwierz, że taki tusz z bella cie nie uczuli, a tusze high endowe sa bardzo ryzykowne, jedyne marki, ktore maja male prawdopodobieństwo uczuleń to mac, smashbox i makeup for ever, diega dalla palma ponieważ są to marki stricte do profesjonalnego użytku i maja testy oftamologiczne
  • Odpowiedz
  • 0
@matra ja polecam tusz L'Oreal volume million lashes so couture, u mnie się nie osypuje i spoko wygląda. A co do pudru - Golden Rose long wear finishing powder jest super. Korektora sama poszukuję ;)
  • Odpowiedz
@Mogli: dzięki, to jeden z moich ulubionych tuszy, ale dwa razy kupiłam przez internet i za każdym razem starczały mi na dosyć krótko, szybko wysychały, nie pamiętam jednak czy się osypywały. Nie wiem też jakie znaczenie ma to, że były kupowane przez internet, w momencie gdy w Rossmannie też trafiłam suszki ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Może spróbuję go na nowo..
@breadybread: @Yssuna: @gruss_di: @
  • Odpowiedz