Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Undying: Mój robi #!$%@? po całym mieszkaniu czymkolwiek co można turlać, ale najlepsze są orzechy brazylijskie. Takie w łupinie. Są podłóżne i robia różne trikasy i fikoły, a przy tym śliskie i latają jak #!$%@?.
@franaa
@talmeisa a nie mieliście nigdy problemu z kotem, bo gryzł kable? Moja kotka jak była mała tak do pierwszych "urodzin" to traciłem wszystkie słuchawki i ładowarki. Nie dało się jej upilnować. Dopiero po sterylizacji się bardzo uspokoiła i juz tak nie rozrabia. Ale zdarza jej się niszczyć firanki gdy na nie skacze gdy ściga muchy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Undying: Mój całe życie nie gryzł kabli aż coś mu #!$%@? i zeżarł mi kabel od ładowarki, a potem słuchawki ¯\_(ツ)_/¯ Ale to jednorazowe wybryki.
@franaa: @Undying: @franaa: z moimi różnie bywa, ten ze zdjęcie uwielbia APORTOWAĆ kuleczkę z papieka po kinder czekoladzie. Wiem, to brzmi dziwnie, ale jak tylko słyszy szelest otwieranej czekoladki od razu biegnie i wodzi wzrokiem za papierkiem. Podobnie z patyczkami do uszu, jak tylko usłyszy, że ktoś grzebie w pudełku z patyczkami odrazu przybiega, jakiś wrodzony instynkt ¯_(ツ)_/¯ z kolei drugi kot kradnie każdy korek od butelki albo kapsel
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@franaa: @Undying: @franaa: z moimi różnie bywa, ten ze zdjęcie uwielbia APORTOWAĆ kuleczkę z papieka po kinder czekoladzie. Wiem, to brzmi dziwnie, ale jak tylko słyszy szelest otwieranej czekoladki od razu biegnie i wodzi wzrokiem za papierkiem. Podobnie z patyczkami do uszu, jak tylko usłyszy, że ktoś grzebie w pudełku z patyczkami odrazu przybiega, jakiś wrodzony instynkt ¯\(ツ)/¯ z kolei drugi kot kradnie każdy korek od butelki albo kapsel