Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
Znalazłem zwykłego szlaufa na tinderze
Pisze z nią z miesiąc na snapie, różne treści ale często jej wysyłałem siusiacza a ona cipke i piersi
Nie wiemy kim naprawdę jesteśmy chociaż wiem jak wygląda i skąd jest
Z godzinę temu wysłałem jej swój fap a ona przed chwilą snapa jak robi współlokatorowi loda i sorry on ma większego()
Nigdy nie uprawiałem seksu lvl21 więc stąd ta zabawa, po prostu jestem napalony. Czuję się jakbym oberwał obuchem co za wstyd boże ja #!$%@? #tinder #seks #przegryw od dziś jestem też #blackpill witajcie towarzysze kobiety to #!$%@?
  • 17
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ramzes8811: znaczy się stary nie tak do końca myślałem, normalnie snapowalismy też i kminiłem spotkanie na coś fajnego a potem cimcirimci... Ehhh robię przerwe od internetowych "pań".. To boli
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Voluminius: przepraszam normalnie nie spermie kobietom, jestem hardy ale... Ja mam 21 lat silny przystojny wygadany ale sfrustrowany seksualnie i jak mi już stoi to się nie powstrzymam przed wysłaniem dika takiej, a że się nie znamy i nic złego się nie dzieje... DO CZASU AŻ DOSTAŁEM WŁAŚNIE TO GÓWNO moje ego ucierpiało #!$%@? Mac
@Askeladd: pfff, takie zabawy z laskami to nic specjalnego, byly tego setki, chyba nie zakochales sie w lasce z ktora tylko wymieniales nudesy? Zamiast isc do nastepnej to Ty bedziesz rozpaczal xD
@Askeladd:
1. Wymieniasz się z lochą nudesami
2. Locha wysyła snapa, gdzie bawi się dużym pytongiem
3. Robi Ci się głupio z powodu kompleksow
4. Nagle stwierdzasz, że ta locha to kwa.

WHAT THE FUCK - przecież Ty w tym ku
ieniu się też bierzesz udział, wysyłając foty. Skąd myśl, że ona nie może po drugiej stronie robić tego co chce? Podpisywała z Tobą jakąś umowę? Co tu się w