Wpis z mikrobloga

BIAŁAS #muremzabonusem #hot16challenge2

Jeżeli jesteście już po przesłuchaniu zwrotki to wiecie już, że Białas postanowił zainicjować album, który pod nieobecność Bonusa zostanie wydany przez Ciemną Strefę, aby podtrzymać jej działalność i zapewnić środki do życia Bonusowi i jego rodzinie.

Białas będzie producentem wykonawczym projektu i już niebawem opublikuje singiel inicjujący płytę.


#nowoscpolskirap #rap #polskirap #hot16challenge2 #muzyka
harnas_sv - BIAŁAS #MUREMZABONUSEM #Hot16Challenge2

 Jeżeli jesteście już po przesł...
  • 21
@hehexdlollmao: handel narkotykami a jak do tej pory nikt z tych jego kolegów ani jakichś prawników nie pokazuje wyroku skazującego ani akt. Tylko płaczą wszędzie. Wszędzie mówią o tym, że pomówienia i ja podstawie jego kawałków XD skoro tak jest to niech dadzą publice wyrok i wszystko się wyjaśni. No i są instytucje europejskie do których może się odwołać. Dlaczego cisza i tylko wyje rapgra? To już sobie odpowiesz sam XD
Dlaczego cisza i tylko wyje rapgra


@JAI2L9LAD: Ja mam bekę jaki to Białaś nie jest groźny na teledysku i giba się jak #!$%@? rezus z koleżkami xD A IRL pewnie głowa w dół jak pan policjant idzie. Wielcy gangsterzy ha tfu.
@harnas_sv: dobre #!$%@? xd rodzina bonusa na tym co zbudował jest ustawiona kilka pokoleń w przód xdd bialas zwyczajnie szuka nowych słuchaczy tym ruchem xd #!$%@? ze wsadzili go bez dowodów ale trzeba być kompletnym gamoniem żeby wierzyć w jego niewinność XDD A LAMUSY DUPA CICHO
@JAI2L9LAD: właśnie też mnie to wkurza, widziałem jego słowa itd. i tłumaczenia no i mówie #!$%@? nie może być faktycznie patola ze tak skazali bez niczego. No ale właśnie powtarzanie 20 razy, ze bez niczego to trochę mało. Poza tym ON ZNA CAŁĄ GANSTERSKĄ MOWĘ, zna gangusów, obraca się w tym towarzystwie. To nie jest niewinny random który nigdy nigdzie nie był, więc wiarygodność, ze on nic nigdy spada. Ponadto ma
@iAmTS: No ale to wszystko o czym piszesz, ten brak nagrać czy towaru to jest tylko i wyłącznie słowa Bonusa i jego kolegów. Proces był tak przeprowadzony z powodu świadków którzy się bali lub nie chcieli by ktoś o nich wiedział. I ciagle są instytucje do których się może odwoływać a jeśli ktoś wierzy, że po sprawie Komendy ktoś skazuje kogoś na zerowej podstawie to top kek. Maja dostęp do akt,