Wpis z mikrobloga

@KwasneJablko: Ludzie z takimi głośnikami zawsze jawili mi się jako totalna patologia, siedzisz sobie spokojnie w parku/spacerujesz po lesie, słuchasz szumu wiatru w koronach drzew, świergotu ptaków a tu nagle słyszysz jakieś gówno-basy walące na cały regulator, bo przecież posiadacz takiego cuda musi podnieść sobie atencje tak samo jak moto-pipy z przebitymi gaźnikami. Także mam nadzieje że serio to troll.
@KwasneJablko: #!$%@? nie spodziewałem się, że zwykły głośniczek do umilania czasu przy jeździe rekreacyjnej może wywołać taki ból dupy. Oni chyba myślą, że Ty tym rowerem specjalnie z muzyką po mieście będziesz #!$%@?ł i puszczał jakieś manieczki a nie po ścieżkach właśnie do takiej jazdy rekreacyjnej czy innych odludnych drogach. Ja #!$%@? p0lactwo wykopków bez rozumu znowu zdaje egzamin xD
@Koloses Jazda rekreacyjna czyli wolna? On ma #!$%@?ć z tym tak, żeby się kurzyło, żeby inni możliwie najkrócej byli narażeni na ekspozycję być może marnego gustu muzycznego.

W przeciwnym razie ulica zrobi z nim porządek, ulica go wychowa:
K.....0 - @Koloses Jazda rekreacyjna czyli wolna? On ma #!$%@?ć z tym tak, żeby się k...