Wpis z mikrobloga

@waro: Kandydat na prezydenta powinien być #!$%@? i patologicznym kłamcą. Gdy kradnie, musi umieć powiedzieć, że to nie jego ręka, a gdy kłamie, musi umieć powiedzieć, że to dla dobra wspólnego.
  • Odpowiedz
@Kaker: Serio. Na pytanie o źródło tych swoich oszczędności odpowiedział, że zgromadził je podczas pracy w biurze poselskim Winnickiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@waro: Hołownia też zapłakał w kontekście tego, że zmienia się ustrój i niedługo może nie być ani konstytucji, ani wolnych wyborów. Kontekst ma tutaj sporo do powiedzenia.

Bosak jest antydemokratycznym zamordystą, więc jego może jedynie irytować fakt, że to nie on będzie trzymał władzę.
  • Odpowiedz
@rorf46:

Od 2008 do 2009 był redaktorem naczelnym serwisu internetowego Prawy.pl. W 2008 został prezesem Fundacji Europa Media, którą sam założył. W latach 2011–2012 był wicedyrektorem centrum analiz Fundacji Republikańskiej. Po odejściu z Fundacji Republikańskiej w grudniu 2012 włączył się w działalność Ruchu Narodowego. Na początku 2013 wszedł w skład rady decyzyjnej tej organizacji.


Pracował w organizacjach pozarządowych i jako redaktor.
  • Odpowiedz
@waro: prawda, nie spodziewałbym się że takie szambo wyleje się na kogoś kogo wzruszyło, że żyje w kraju rządzonym przez sektę mającą #!$%@? na prawo

  • Odpowiedz
@waro: #!$%@?ąc już od tego co kto powiedział czy jak zapłakał, to mój mały misiowy rozumek nie może pojąć jednego: jak można w ogóle brać pod uwagę kandydaturę faszysty? Nieco wiosen przyszło mi żyć na tym padole, nieco się o świecie dowiedzieć, nieco poczytać i stwierdzam stanowczo, że ludziom za dobrze jest, oj za dobrze! Tyle lat budowania dobrobytu jako takiego, walki o wolność, o tak upragnioną demokrację, jaka by ona
  • Odpowiedz
Hołownia też zapłakał w kontekście tego, że zmienia się ustrój i niedługo może nie być ani konstytucji, ani wolnych wyborów. Kontekst ma tutaj sporo do powiedzenia.


@johny-kalesonny: xD
A ja będzie musiał podjąć prawdziwe decyzje np. o tym czy ktoś umrze czy nie to co zrobi, zadzwoni do mamy? Ludzie serio... Mówimy o zwierzchniku sił zbrojnych, który w naszym układzie nie jest całkowicie włączony z łańcucha decyzyjnego i nie pełni funkcji
  • Odpowiedz