Wpis z mikrobloga

@laska0: Nie wiem po ile kurs, ale dolicz do tego ciuchy i kask. Myślę, że 5 tys wystarczy na prawko i ciuchy, oraz na jakiegoś szrota :)

pamiętaj, że ciuchy motocyklowe to podstawa i to nie tylko kurtka, ale też spodnie, kask (byle renomowanej firmy i nie za 50 zł w biedronce), rękawice oraz buty!

Ja za swój kask dałem ponad 1000 zł, ale teraz ten model jest już tańszy. Wyszedłem
@piotreek88: wiadomo że liczę razem z ubraniem, nie raz znajomi mieli szlifa i uratowało im to dupę. według mnie to powinno być obowiązkowe jak zapinanie pasów w samochodach.
@laska0: siemano, będę rzucać konkrety a nie jakieś pieprzenie :PP kurs na prawko 1000zl, jeden egzamin (ja zdawałam na starych przepisach, nie wiem jak teraz) ~170zl, motocykl (moj kosztowal 4400 póki co jestem bardzo zadowolona), kask mam za ~200zl (homologacja europejska), rejestracja motocykla ~150zl, ubezpieczenie (zależy od rodzaju, ja mam OC+NW, zniżki 60% mojego taty oraz dopłata 50% za użytkownika pojazdu młodszego niż 24 lata) ~180zl z NW lub ~110zl za
@Gadzinski: przykro mi :P przynajmniej w internecie jestem wygadana ;)

@laska0: jeżeli chodzi o używane 125-ki to oglądałam Yamahy YBR125, myślę, że za ~3300 coś sensownego znajdziesz, ale wiadomo - przed rozpoczęciem jazdy warto, żeby najpierw zajrzał do jakiegoś mechanika :)