Wpis z mikrobloga

Siema, bo problem mam.

Wie ktoś może co zrobić z takimi syfami na plecach, jakiś dobry specyfik czy coś? Większe krosty dziewczyna posmarowała mi maścią ichtiolową i zakleiła, pytanie zarazem do #niebieskiepaski bo męski problem jak i #rozowepaski bo wy tam laseczki znacie się nad różnymi maziami

No i w sumie pytam też #mikrokoksy bo może ktoś z was też miał hehe krostki na plecach

#kiciochpyta #kosmetyki
z.....s - Siema, bo problem mam.

Wie ktoś może co zrobić z takimi syfami na plecac...

źródło: comment_1588752439cZgKewQr4a6WfKC1n3RMB2.jpg

Pobierz
  • 57
@rand0mized: Pewnie bym próbował w czasach kiedy chciałem być "piękny i fajny" ale to już bardzo dawno za mną i jak się okazało nie trzeba mieć pierwszego i drugiego żeby się w życiu układało. Na kontakty z różowymi też nie narzekałem więc chyba różowe trochę lubią brzydali ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ciocia mojej żony zawsze się śmieje że jestem trochę piękniejszy od "nocy" ale gdyby była młodsza
za mocno wpływa na organizm


@dobrzecisiewydaje: Mocno indywidualna sprawa dopóki nie będzie testu na własnym organiźmie. Tyle SU można znaleźć na ulotce czy w Google a u mnie w zasadzie jedyne co wystąpiło to przesuszenie delikatne gałek ocznych (nadwrażliwość na wiatr itp.) i tyle ¯\_(ツ)_/¯
@rand0mized izotek wplywa na nerki. I niezależnie od dawek musisz być pod stała opieka lekarza, de facto jest to bardziej kosztowne leczenie zarówno w kwestii finansowej, jak i wpływu na organizm. Jasne, ze w 99% pomoże od razu, ale to jest nalrswde za duży kaliber na tak małe zmiany. Tym bardziej, ze leczenie i tak musi trwać około 12 miesięcy, a miejscowo maści wystarczy nakładać około dwóch miesięcy.
Musisz się częściej myć i pamiętaj o nawilżaniu balsamikiem.


@kok-su: Ludzie nie dawajcie mu takich rad. Będzie się mył dwa razy dziennie wysuszy skórę, uzależni od balsamu itd i dwa na jakimś wyjeździe z dala od "codziennych kuracji" zrobią z niego potwora. Przecież domniemamy że kolega myje regularnie. Zamiast "myj się częściej" powinno być "noś przewiewne ubrania", "unikaj nadmiernego pocenia".
Uzależni od balsamu xD


@kok-su: Skrót myślowy. Skóra uzależni się od codziennego nawilżania i wpadnie w inne problemy. Tak samo jest ze zbyt częstym myciem włosów które prowadzi do nadmiernego przetłuszczania które prowadzi do częstszego mycia kumasz bazę?

Higiena tak bardzo zła ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Higiena jest bardzo dobra. Nadmierne mycie/dezynfekowanie/suplementowanie skóry/włosów jest bardzo złe i prowadzi do jeszcze większych zaburzeń. Chłopak może mieć problem z
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dobrzecisiewydaje: XD tak, smarowanie masciami na pewno pomoze. leczenie skutkow, a nie przyczyny. nie strasz ludzi i nie wmawiaj bzdur, bo tekstem o nerkach i koniecznosci stalej opieki kosmicznie sie osmieszasz xD

@zartos: axotret/izotek, dla formalnosci klepnij sobie morfo na enzymy watrobowe przed/po i zarzucaj essentiale forte zgodnie z ulotka. ustal z dermem dawke dobowa i okres leczenia. bierzesz dawke 1,5 zalecanej i miesiac dluzej, #!$%@? o szkodliwosci nie sluchaj,
@zartos: ogólnie używanie mydła na dłuższą metę powoduje zaburzenie warstwy hydrolipidowej skóry, więc możesz mieć przez to taki wysyp. Idź do jakiejś drogerii (np Hebe) i kup sobie jakiś delikatny naturalny żel pod prysznic lub żel do higieny intymnej (brzmi słabo, ale dobrze działa).
Jak w Twojej diecie jest dużo cukru lub nabiału, to postaraj się je ograniczyć (zwłaszcza cukier), bo mogą doprowadzić do czegoś takiego.
@Karoleer: a co jest złego w maści, jeśli jest takim samym lekiem jak Izotek, tylko o mniejszym spektrum działania i działającym, przede wszystkim, miejscowo, a nie ogolnieustrojowo? Nie każe się OPowi smarować kremikiem z rossmanna tylko aptecznym lekiem zawierającym nadtlenek benzoilu lub kwas azaleinowy. Obie substancje są zarejestrowane jako substancje przeciwbakteryjne (a bakterie powodują trądzik) o potwierdzonym działaniu m.in. przeciwtrądzikowym. Różnica jest taka, ze te wskazane przeze mnie może dostać w