Wpis z mikrobloga

@throwaway2137: Rozpiszę to dla Ciebie i reszty.

Hipotetycznie. Umowa o pracę, bez PKK, ukończone 26 lat życia
Netto: Czyli do ręki 2000zł
Brutto: Czyli to co na umowie 2774,96 (Sporo)
Koszt całkowity ponieważ pracodawca płaci za Ciebie również podatki: 3343,27

Także w kanał idzie: 1118,23. Wow
No ale z drugiej strony, mamy łatwy dostęp do służby zdrowia bez kolejek, policja służy obywatelom, urzędy są pomocne, drogi proste, ceny niskie, wojsko silne
PanHeniek45 - @throwaway2137: Rozpiszę to dla Ciebie i reszty.

Hipotetycznie. Umow...

źródło: comment_1589706657xrSs4DW9fRxOnErI5vgS8u.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@Zamanosuke: przeczytaj wyżej jeszcze ile zabiera państwo. Państwo "odkłada" za ciebie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Poza tym:
Jeżeli pracujesz w januszexie to zmień pracę. Oni istnieją, bo ludzie mimo wszystko u nich pracują.
Jeżeli chcesz zarabiać więcej, zacznij od podniesienia swoich kwalifikacji, zamiast obarczać winą pracodawcę.
Jeszcze pamiętajcie że z reszty pieniędzy zapłacicie podatek VAT i ruznego typu akcyzy więc Kowalski może sobie odlicTc kolejne 20 % od pensji.
Jeżeli chcesz zarabiać więcej, zacznij od podniesienia swoich kwalifikacji, zamiast obarczać winą pracodawcę.


@Gumaa: A jak rozwijać się bez pieniędzy? Da się zrobić prawo jazdy bez #!$%@? na 1,5 etatu? Aha mając 4 osobową rodzinę na utrzymaniu?

Właśnie nie pracuje w januszexie i jest ok. Tylko że nawet że nie jest to januszex to zarobki nie powalają.

A wiem ile państwo odkłada za mnie. Nie jestem teraz pewien co lepsze: czy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 32
@Zamanosuke:

A jak rozwijać się bez pieniędzy

Masz internet i dostęp do nieograniczonej wiedzy.

Aha mając 4 osobową rodzinę na utrzymaniu?

Jeżeli ktoś bierze się za coś, na co go nie stać to już nie wina pracodawcy i społeczeństwa. Jeżeli ktoś kupuje samochód albo dom, którego nie jest w stanie utrzymać to jest wyśmiewany. Zakładanie rodziny jakimś cudem uchodzi płazem, pomimo tego, że może zniszczyć życie kilku ludziom.