Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@throwaway2137: zawsze cię mogę #!$%@?ć z roboty i idź dawaj dupy prawdziwie wolnosciowo

@slane: przecież to wszystko o czym piszesz określa kodeks pracy (w przypadku umów o pracę, a nawet takich, które tylko noszą znamiona umowy o pracę).
  • Odpowiedz
@Zamanosuke nie każdy. Są inne dobrze płatne obszary gospodarki. Ty postanowiłeś robić coś za co ludzie nie chcą dużo płacić i zrzucasz winę na przedsiębiorcę, że nie pozwala Ci dużo zarabiać. Jak ktoś mówi, że możesz się nauczyć czegoś innego to piszesz, że nie chcesz.
  • Odpowiedz
Każdy pracownik powinien sam rozliczać się z podatków od samego początku. Żadnego brutto/netto. Wtedy nie byłoby takich wpisów :)


@pul_litra_wstydu: Nigdy nie rozumiem tego argumentu xD Przedsiębiorca w takim razie powinien pracować przez rok na najniższym stanowisku w swojej firmie. Skończyłoby się narzekanie na pracowników :))))))
Rozumiem, że przedsiębiorca ma tylko leżeć, pachnieć i co jakiś czas doglądać firmy?

Nie wiem, mnie uczyli, że przedsiębiorca jest osobą, która pracuje często ciężej
  • Odpowiedz