Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#pokazbebech #odgadadochada

Czołem Mirko! Czołem Anonimowe!
Ze względu na obecna sytuacje mam więcej wolnego czasu. Postanowiłem wziąć się za siebie i przejść metamorfozę od gada do chada :)
Zacząłem w marcu, teraz zbliża się drugi miesiąc wiec robię #pokazbebech.
Na końcu posta, będę miał kilka pytań do ekspertów spod tagów #mirkokoksy #mikrokoksy i #odchudzanie

Co zmieniłem w moim życiu?
1) zacząłem się więcej ruszać, (zakupiłem fitta, pierwsze 3 dni pokazywał max 2000 kroków na dzień), dzienny cel kroków ustawiłem w pierwszym miesiącu na 8000, od maja staram się robić minimum 12000 min 5 razy w tygodniu

2) zainstalowałem aplikacje do liczenia kalorii(fi
tu), ustawiłem limit na 2500kcal, teraz mam n 2200kcal, ale rzadko przekraczam 2000kcal
Makroskładniki ustawiłem następująco: białko 217g /tłuszcz 84g / węglowodany 135g
z białkiem dochodzę max do 150g, tłuszcze i węgle zdarzyło mi się kilka razy minimalnie przekroczyć

3) praktycznie zero fast foodow i gotowego żarcia, coś słodkiego 2-3 razy w miesiącu, jem to co sam zrobię, duzo nabiału, jajka, drób

4) od maja zacząłem robić złożenia z hantelkami, 5 ćwiczeń x 8 powtórzeń x 3 serie, całość trwa ok 10 minut, robię je co drugi dzień

5) codziennie masuje bebech, wcierając krem dla babeczek w ciąży ( taki ujędrniający) :D nie chce żeby mi skora wisiała

6) duzo pije, ok 3 litry dziennie - woda, mniszek lekarski, pokrzywa, zielona herbata, kawa

Efekty:
1) polubiłem spacery, auta używam sporadycznie
2) tętno spoczynkowe obniżyło się z 75-80 na 50-55 (wskazania zegarka)
3) obwód brzucha spadł ze 118cm do 100cm, pas ze 104cm na 97cm, nie wiem ile waze bo nie mam wagi
4) zniknęła druga broda, poprawił się owal twarzy no i mam w końcu widocznie oddzielona od głowy szyje :D
5) wydaje polowe mniej na jedzenie

Plany:
Siłownia i basen, gdy tylko będzie to możliwe.
Może jakaś suplementacja, na pewno białko.
Zakup roweru.

Pytania do ekspertów:
Czy mój bilans makroskładników jest ok?
Jakie ćwiczenia/sporty polecacie? Nie lubię biegać.
Jakie suplementy polecacie?
Jak nie stracić motywacji?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5eced63bb940832ef250edca
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Wesprzyj projekt
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania mordko, dobrze, że dbasz o siebie i czujesz się lepiej. Dbaj o siebie ile możesz, bo Twoje ciałko to Twoja świątynia. Do tej pory mam mindfuck bo się dzisiaj dowiedziałem, że da się sobie "maskulinizacją" zrobić mordę "Chada" także dalej mam dysonans poznawczy.

Aczkolwiek do Twoich pytań, wg mnie warto szlifować na basen, siłkę, trzymać formę i dietkę a ciałko się zrobi 10/10 z odpowiednimi gainerkami i innymi wynalazkami #!$%@? szybciej
@Nadnamiczuwalos na pewno trzeba zrobić zęby, bo z #!$%@? jak nie dasz rady zamknąć ust będzie przypał XD

Ale tak, 1300 za cały ryj (laski płacą po 1200 za same wary) to nie zły deal XD
@AnonimoweMirkoWyznania: kazdy polak to expert wiec...

Czy mój bilans makroskładników jest ok?


jak tobie pasuje to jest ok. ogolnie ja trzymam sie min 1.5g/kg bialka i z 35% kaloryki tluszczy, reszta wegle, bo tak lubie

Jakie ćwiczenia/sporty polecacie? Nie lubię biegać.


jak chcesz atletyczna sylwetke od silki nie uciekniesz... to jest jak pilnowanie paliwa bez patrzenia na wskaznik. pierwsze 3-6 miesiecy na silce a postpe w figurze mega.

Jakie suplementy polecacie?