Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Moja waga #xiaomi pokazuje mi takie pomiary ciała wykonane dwa dni temu. Mam nieco ponad 170 cm wzrostu (może 172).
Żeby osiągnąć to co chcę, muszę się pozbyć jakichś 10% tłuszczu.
Mimo że staram się ćwiczyć regularnie od jakiegoś pół roku, to nadal nie mam doświadczenia. Powiecie mi drogie Mirki, jak długo mi zajmie osiągnięcie takiego celu? Czy jestem w stanie pozbyć się tego procentu tłuszczu w miesiąc/dwa?
No i.. W jaki sposób? Na co zwrócić uwagę?
Oprócz tego że staram się dbać o miche, ćwiczę średnio 3-4 razy w tygodniu, ostatnio jak mam więcej czasu, staram się biegać.
Może jakieś porady odnośnie odżywiania?
Od grudnia schudłam jakieś 8 kg, ale i tak mi tłuszczyk na brzuchu wisi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#mirkokoksy #sport #dieta #pytaniedoeksperta #dietetyka
Amestris - Moja waga #xiaomi pokazuje mi takie pomiary ciała wykonane dwa dni temu. M...

źródło: comment_1590656859SGyqqiQv48DC5IuNpEr6jQ.jpg

Pobierz
  • 66
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kenneth66: widzę, że muszę bardziej się na tym skupić. Ech. No dobra, bardziej się zaangażuję w odżywianie i treningi. W sumie chyba z powrotem zainstaluję sobie apke do liczenia kcal. Bo do tej pory wszystko na oko
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@boczekmen: właśnie pracuję nad tym, żeby ziemniaki zastępować ryżem, a białe pieczywo ciemnym albo chrupkim w ogóle. Ciężko jest bo lubię. Ale może z czasem i tamto będzie mi lepiej smakowało ;)
Weź taki niedzielny obiad zjedz bez ziemnioków ( ͡° ʖ̯ ͡°)