Wpis z mikrobloga

No i fajnie, najwyżej Grecy mniej zarobią. Naszych tam co roku było duzoo


@lorak6: No, no Grecy w #!$%@? maja polskich turystów, tak samo jak Chorwaci niby tam „pół Polski” jeździ a menu w knajpach dziwnym przypadkiem tylko po angielsku, niemiecku i włosku z innych języków niż rodzimy i niech nikt nie pisze, że to dlatego, że Janusze z polski to poligloci xD
ceny im rosną przez turystykę i turystów z krajów zamożnych typu UK


@biauywilg: ja wiem, że rosną, ale ja nie napisałem, że rosną tylko, że ich #!$%@?ło z tymi cenami. Normalne wzrosty są nieuniknione, #!$%@? są oznaką chciwości.

Polska turystyka też jest w #!$%@? droga za #!$%@? jakość.


@biauywilg: nie zauważyłem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
ceny im rosną przez turystykę i turystów z krajów zamożnych typu UK


@biauywilg: ja wiem, że rosną, ale ja nie napisałem, że rosną tylko, że ich #!$%@?ło z tymi cenami. Normalne wzrosty są nieuniknione, #!$%@? są oznaką chciwości.


Polska turystyka też jest w #!$%@? droga za #!$%@? jakość.


@biauywilg: nie zauważyłem.

@Krupier: to chyba ryby nie jadłeś nad naszym morzem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wykopowaswinia no napewno mają w #!$%@? ale takich Węgrów i Czechów. Czy Ty byłaś gdzieś za granicą? Jak się dorobisz i pojedziesz kiedyś na wakacje to zwróć uwagę ilu Polaków się bawi czy w Europie czy poza nią. To że Ty nie opuściłas jeszcze granic RP w celu turystycznym to tylko i wyłącznie twój problem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@lorak6: nie wiem czemu zakładasz, że nie wyjeżdżałem nigdzie xD w 2018 i 19 średnio wypadał mi jeden nowy kraj, w którym nigdy nie byłem na miesiąc w 2020 No wyszło na razie inaczej, w Chorwacji tez wielokrotnie byłem i widziałem jak się niektórzy nasi rodacy bawią: jedna pizza i 4 cole na 4 osoby i rakija lana z pod stołu tak, żeby nikt nie zobaczył, No i nie można zapomnieć
@wykopowaswinia zakładam że nie wyjeżdżasz bo średnio spostrzegawczy człowiek na wakacjach napewno zauważy sporo polskich turystów. Masz rację niektórzy się tak bawią, studentom się wcale nie dziwię ale uwierz mi, że tak samo się bawią studenci i młodzi z zachodu europy. Gdybyś bywał w lepszych knajpach zauwazylbys, że tam też stołują się Polacy i naprawdę nie osczedzaja. Fajny na koniec przykład tego pijanego Polaka. Czyli co mam szkalować cała Anglię bo synowie