Wpis z mikrobloga

Dorosły kot drze mordę jak jeden z domownikow wychodzi do pracy. Drze jape bez przerwy, próbuje forsować drzwi, pełna panika a dla mnie nieprzespana noc.
Ktoś coś poleci na uspokojenie? Są na necie jakieś krople z Bephar i obroża antystresowa, testował to ktos na swoim kocie? A może dyfozor do kontaktu?
#koty #kot #pytanie #pokazkota

Agresorka pic rel, jak nie prześpię dzisiaj całej nocy to ją kurde przerobie na parę rękawiczek.
Pobierz jatylkozapytac - Dorosły kot drze mordę jak jeden z domownikow wychodzi do pracy. Drz...
źródło: comment_1591183338ll87ExzTRosprrOkWA6pvn.jpg
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jatylkozapytac: leki na uspokojenie tutaj nic nie zmienią, jedyne będzie przytępiony. Rozumiem, że wcześniej było okej więc musiało dojść do jakiejś zmiany, która wywołała taką reakcję
@Szef_Wypoku: mam dwa koty, drugi to samiec ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@a231: tak, jeden z domownikow zaczął pracować w innych godzinach niż dotychczas

@Green81: tak, zmieniło sie - godziny pracy jednego z domowników. Ale potrzebuje coś tylko na dwa trzy dni max co ją uspokoi do wizyty behawiorysty. Mam bardzo odpowiedzialna pracę i nie mogę 3 noc spać na raty bo później cały dzień nie
@jatylkozapytac: Jest taka opcja, że nie pozwalasz jej spać w ciągu dnia + dodatkowo się z nią bawisz przed twoim spaniem. Jak się ją tak zmęczy to w końcu pójdzie spać kiedy trzeba.