Wpis z mikrobloga

W przeciwieństwie do GLS gdzie się jeszcze nie zdażyło, żebym dostał paczkę wcześniej niż po 4 dniach


@wojtoon: powinieneś się jeszcze cieszyć, że dostałeś, bo mogło Cię nie być w domu przez cały tydzień (mimo, że pracujesz na HO XD)
@Mysciak InPost jest ok dopóki nie musisz skorzystać z ich obsługi klienta, która jest najgorszą na świecie. Na zadane pytania odpowiadają formułkami (które nie mają nic wspólnego z pytaniem, ale co tam) , w kółko mówią, że nie mogą w tej sytuacji nic zrobić, jak dzwonisz na infolinię to radzą wysłać maila, a jak wysyłasz maila to radzą zadzwonić na infolinię (prawdziwa sytuacja sprzed tygodnia). Także nikomu nie życzę zagubionej, zniszczonej czy
@Mysciak: Inpost wygrał walkę z kurłanowirusem. Ta firma robi mistrzowskie posunięcia. Odbiór i nadanie bezdotykowe, multiskrzynka.


@DeadIy: generalnie sprawnie też działa odbiór w punkcie. Dostawy bardzo sprawne, a do Żabki mam bliżej niż do Paczkomatu. To się też zbiegło w czasie z darmowym Allegro Smart, sam u nich od dawna nic nie kupowałem, bo nie opłacało mi się przez koszty wysyłki, a teraz dziś zamawiam chyba paczkę numer 9 od
@TAKATA_: z tego co wiem już nie wysyłają sms'ów bo za dużo było oszust. Co by nie było inpost w tym momencie jest nr1 jeżeli chodzi o przesyłki. Zazwyczaj w 2 dni dochodzi paczka. Mój rekord to niecałe 24h w okresie świątecznym
Przesyłki od firm śmigają dobrze, ale od osób prywatnych, które nadają bezpośrednio w paczkomacie to ostatnio idą dosyć długo jak na standardy paczkomatu. Ps uwielbiam powiadomienie na maila, ze Twoja paczka przyszła w przeciągu 24h i świetnie się wyrobiliśmy, ale jak idzie dłużej to już nie dostaje maila w stylu daliśmy ciała i szło 3 dni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
queenia - Przesyłki od firm śmigają dobrze, ale od osób prywatnych, które nadają bezp...

źródło: comment_1591264082JbLPSdwxQS7nZvxYPT0Qcf.jpg

Pobierz
Inpost jest królem przesylek tak jak lew jest krolem dzungli


@Mysciak: no chyba, że z przesyłką jest jakikolwiek problem, to wtedy nagle się okazuje, że król znika, a zostaje sama dżungla. Mroczna, wroga i bardzo wielka.
@Mysciak: ch@j im w paczkomat i na imię, zgubili moją paczuchę z wygranymi na licytacji, odmówili zapłacenia wartości przedmiotów, a ostatecznie odmówili zapłacenia nawet tego co ja dałem bo kontakt ze sprzedającym był utrudniony, a za 70zl nie chciało mi się ciągać po komisariatach