Wpis z mikrobloga

@suqmadiq2ama: Jako informatyk nauczyłem się spawać w 2 dni. Niech on nauczy się programować w 2 dni.
Zresztą, #!$%@?łby się, gdybym powiedział, że to bliżej 45$ a nie 45zł.
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama: Bramę przyspawałem 2 lata temu i się trzyma, kółka od fotela biurowego to samo. Napisz soft, którego ktoś używa i będzie się przez 2 lata trzymał bez usterek ( )
  • Odpowiedz
@lig76: weź mnie nie #!$%@?, jakbyś napisał że w rok sie nauczyłeś to bym stwierdził że masz iq165 ale z takim debilizmem wyjechałeś że nie chce sobie wyobrażać tego twojego geniuszu.

Napisz soft którego ktoś będzie używał przez dwa lata w tym czasie co spawacz przyspawa jakieś gówno w furtce
  • Odpowiedz
@lig76: spawacz uczy sie przez całe życie, ja mam 3 lata szkoły, mase kursów i 20 lat praktyki w kilkunastu krajach na światowych projektach i praktycznie codziennie napotykam na jakiś problem pierwszy raz a jak przez pół roku nie będę spawał to teoretycznie tracę certyfikaty i zawód
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama: Na zespawanym krześle siedzę od 2 lat i to miało sens tak jak i zespawana brama. Tego ja/inni używają w praktyce. Bardziej jakbyś zamiast Hello World'a napisał mały sklep internetowy, moglibyśmy porównywać.
  • Odpowiedz
@KiedysMialemBordo: Obrabiarki CNC też kiedyś się pewnie nie opłacały, a dziś to standard.
@lig76: Ale Hello Worlda też ktoś będzie sobie mógł bez problemu printować nawet i przez 10 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°) IT to naprawdę nie jest jakaś branża wybrana dla geniuszy xD Pospawanie krzesła dla prawdziwego spawacza fachowca to jest jakieś pierdnięcie, odpowiednik zadania dla praktykanta w Helpdesku typu "zainstaluj Adobe Readera" #
  • Odpowiedz