Wpis z mikrobloga

I mam jeszcze do was pytanie - czy warto robić np ręce w poniedziałek, nogi we wtorek, brzuch w środę itp czy lepiej jednego dnia zrobić wszystkie partie i zrobić rest day?
@RevulsioN: Obecnie używam Hevy, wiele ćwiczeń tam podpatrzyłem ale zerknę na Fitify, dzięki
@JulioIglesiasSexualPredator: Pytam bo jestem początkujący, mam sporo ciężaru do tych hantli i robię co mogę by zrobić z nich jak największy pożytek podczas treningu w
@neat8ta1o no to nie mniej więcej tylko tak. Pompki diamentowe hinduskie podciąganie podchwytem nachwytem, przysiady, wspięcia na łydki. Brzuszek do tego. I za 2 miesiące pogadamy. A za rok półtora o ciężarach. To jest podejście radzieckie i moim zdaniem słuszne. Dopóki nie ma odpowiednich podstaw to nikt nie daje komuś ciężarów. #!$%@? o godzinie tygodniowo ze sztangielkami i maszynami na siłowniach typu fitness produkuje #!$%@? podatne na kontuzje.
@neat8ta1o: najlepsza byłaby olimpijska 220 cm, ale lepiej kupić taką której średnica będzie pasowała do obciążenia które już masz, żebyś nie musiał kupować nowego (w olimpijskiej średnica na obciążenie to 50 mm). 2 stojaki żeby było na co sztangę odłożyć
@Oastry: Póki co mam bitumiczne talerze, ale coś tam się rozwala, wysypuje, ogólnie rzecz biorąc będę chciał zmieniać. Jaką średnice na obciążenie najlepiej wybrać? Głupie pytanie ale pytam poważnie
@neat8ta1o: uważam, że nie tracisz nie chodząc na siłownię. Szczerze mówiąc ja na kwarantannie zrobiłem w 3 miesiące całkiem niezłą masę (wiedziałem, że ta kwarantanna nie będzie zachęcała do ograniczania się w kaloriach, więc postanowiłem iść za ciosem i wykorzystać to na swoją korzyść). Ja zaczynałem z drążkiem do podciągania i paraletkami, po miesiącu dowiozłem z domu hantle, a od niecałego miesiąca dokupiłem sztangę z maks. Obciążeniem około 60kg (włącznie ze