Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@itolek100: tak. Narazie nic w kołach nie zmieniałem. Nabijam 7 barów. Narazie 0 kapci.
Miałem w planie zmienić opony na jakieś 35c ale w sumie na tribanowych dojeżdżam wszędzie gdzie chce.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@HansFrans: torba bardzo dobrej jakości. Lepszej niż inne które miałem wcześniej jednak chyba będę sprzedawał bo jest dla mnie za duża. Nie wiem jak ta folia bo nie używam w ten sposób. Jak Ci zależy to sprawdzę wieczorem.
@Caine: też masz w nim takie słabe hamulce? W moim przy chwycie z góry praktycznie nie da się przodem hamowac. Dodatkowo skrzywiona tarcza i nie mogę wyregulowac tak żeby nie tarło
@Farfoo11 patrząc na tarczę dostrzegasz duże bicie boczne? U mnie problem z hamulcami polegał na tym, że po zaciśnięciu klamki klocki nie rozchodziły się wystarczająco i powodowały ocieranie. Pomogła regulacja linki hamulcowej. Jeżeli pozycja klocków jest w porządku to możesz spróbować delikatnie odgiąć tarczę w miejscu, w którym dochodzi do ocierania o klocki. Sam hamulec spełnia swoją rolę, parę razy już tyłek mi ocalił.